QBahçe'de erken teslim sevinci

Aralık 2014’de teslim edilmesi planlanan QBahçe projesinin teslim tarihi altı ay öne çekildi

QBahçe'de erken teslim sevinci

4 Temmuz 2014/Emlakwebtv
Erguvan İnşaat tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen 98 konutluk QBahçe projesinde, teslim heyecanı yaşanıyor. İnşaatına Mayıs 2013’de başlanan projede Aralık 2014 olarak duyurulan teslim tarihi altı ay öne çekildi.  

Kurtköy’de yükselen projenin kısa zamanda büyük ilgi gördüğüne dikkat çeken Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı, “Tertemiz havası, doğal güzellikleri, şehrin merkezine yakınlığı, zemin karakterinin depreme karşı dayanıklılığı, kaçak ve düzensiz yapılaşmaya izin verilmemesi Kurtköy'ü İstanbul'un en cazip yerleşim alanlarından biri haline getiriyor. Bu bölgede yükselen projemiz de kısa zamanda büyük ilgi gördü. Satışların neredeyse sonuna geldik. Aralık 2014 olarak planladığımız teslim tarihimizi öne çektik ve anahtar teslimlerine başladık. Erken teslimimiz yatırımcılarımıza sürpriz oldu” diye konuştu. 

Fiyatlar ve daire tipleri
Anahtar teslimlerinin başladığı QBahçe’de alanları 65 ila 190 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunuyor. Satışların büyük oranda tamamlandığı projede, 12 konut ve 5 villanın satışı devam ediyor. Fiyatların 228 bin TL’den başlayarak 800 bin TL’ye kadar yükseldiği QBahçe’de yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

QBahçe, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 kilometre, Kurtköy Metrosu'na 1 kilometre, Viaport AVM'ye 1,8 kilometre, Atlantis AVM'ye 1,3 kilometre, FSM Köprüsü'ne 25 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 24 kilometre mesafede bulunuyor.