Quadrom Palas Bahçelievler fiyatları!

Avrupa Yakası’nda hayat bulan Quadrom Palas Bahçelievler fiyatları metrekare bazında ortalama 3 bin 750 TL’den başlıyor

Quadrom Palas Bahçelievler fiyatları!

Kentsel dönüşüm kapsamında İstanbul Avrupa Yakası’nın Bahçelievler ilçesinde hayata geçirilen Quadrom Palas, Ado Yapı imzası taşıyor. Projenin 2017 yılının Aralık ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanıyor.

Bölgede yeni bir yaşam alanının kapılarını aralayan Quadrom Palas Bahçelievler, toplam 117 adet daireden meydana geliyor. Proje, alıcılarına 1+1’den başlayıp 4+1’e kadar değişen birbirinden farklı daire tipi seçenekleri sunuyor.

Bahçelievler Quadrom Palas projesinde satılık dairelerin fiyatı metrekare bazında ortalama 3 bin 750 TL ile 4 bin 200 TL arasında değişiyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor.

6’şar katlı 4 blok halinde hayat bulan Ado Yapı Quadrom Palas’ta en küçük dairenin alanı 66 metrekare olarak tasarlanıyor. Proje, toplam 3 bin 500 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kuruluyor.

1.500 metrekarelik bölümü yeşil alan olarak değerlendirilen Quadrom Palas Bahçelievler’in ayrıcalıkları içerisinde; kamelyalar, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, bilardo odası, çocuk oyun alanı ve kapalı otopark alanı bulunuyor.

Bahçelievler Devlet Hastanesi’nin arkasında bulunan arsada inşa edilen Quadrom Palas Bahçelievler; metrobüs ve otobüs duraklarına yakın mesafede. Ayrıca projeden Ataköy, Merter, Zeytinburnu, Yenibosna gibi merkezi noktalara da kolay ulaşım sağlanabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Ado Yapı
Proje Bilgisi: Quadrom Palas