Quant Residence’da bahçe keyfi

İstanbul Finans Merkezi’ne yakın konumuyla dikkat çeken Quant Residence, sunduğu kat bahçeli daire alternatifleri ile dikkat çekiyor. Projede sıfır faiz, 90 bin TL peşin ve kalanı 12 veya 24 ay vade gibi satış alternatifleri sunuluyor

Quant Residence’da bahçe keyfi

18 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Kraton İnşaat tarafından Ümraniye Şerifali’de inşa edilen Quant Residence projesi, İstanbul Finans Merkezi’ne yakınlığının yanı sıra sunduğu kat bahçeli daire alternatifleri ile dikkat çekiyor. “Hareketlilik” anlamına gelen Quant Residence'ın sınırlı sayıdaki bazı daireleri 30 - 35 metrekarelik, yüksekliği 6 metre olan bahçe terasları bulunuyor. Panoramik şehir manzarasının izlenebileceği projede; açık yüzme havuzu, fitness center, spa, buhar odası, çocuk oyun parkları, 24 saat güvenlik hizmeti ve 3 kat kapalı otopark hizmetleri yer alıyor.

Quant Residence, 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde 2 blok kapsamında 88 konut ve 5 ticari birimden meydana geliyor. İnşaatına Mayıs 2013’te başlanan, 16 katlı residence ve 6 katlı ofis bloğundan oluşan projede; 66 metrekare 1+1, 110 metrekare bahçe katlı 1+1, 135 metrekare 2+1, 150 metrekare 3+1, 210 metrekare dubleks ve bahçe dubleks ile 280 metrekare 4+1 penthouse olmak üzere 6 tip daire seçeneği bulunuyor.

Projenin İFM’nin kendi içerisinde oldukça geniş kapsamlı, sosyal tesislerin yoğun olduğu bir alanı bulunduğunu söyleyen Kraton İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Aydeniz, “Bu sebeple Quant Resindence’ta biz gerektiği kadar sosyal alana yer verip yaşayacak kesimin kat bahçesi, ferah ve aydınlık alan arayışına cevap vermeyi hedefledik. Günümüz şartlarında böyle bir alternatif ilk etapta ulaşılamaz lüks olarak görülmesi ön yargısını da avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile yanıtlamak istedik. Bu sebeple mesela sıfır faiz, 90 bin TL peşin ve kalanı 12 veya 24 ay vade gibi satış alternatifleri sunuyoruz” dedi.

Proje Bilgisi: Quant Residence