Quasar İstanbul

Viatrans ve Meydanbey tarafından hayata geçirilen Quasar İstanbul 2 kuleden meydana geliyor

Quasar İstanbul

Viatrans ve Meydanbey tarafından hayata geçirilen Quasar İstanbul 2 kuleden meydana geliyor. 500 milyon İsviçre Frangı yatırım bedeline sahip olan Quasar İstanbul projesi toplam 257 adet daireden ve 17 adet mağazadan oluşuyor. Quasar İstanbul’da aynı zamanda 4 adet cafe ve 52 adet ofis bulunuyor. Eski Likör Fabrikası arazisi üzerinde hayata geçirilen Quasar İstanbul satılık daire büyüklükleri 116 metrekare ile 518 metrekare arasında değişiyor. Meta lüks proje olan Quasar İstanbul sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Quasar İstanbul konut sahiplerine yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, dinlenme alanları, alışveriş alanları sunuluyor. 189 bin 620 metrekare alan üzerinde yükselen Quasar İstanbul teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Quasar İstanbul hangi ödülleri aldı?
Quasar İstanbul geçtiğimiz yıl İngiltere’de düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde Dünyanın En İyi Rezidansı kategorisinde birinci olarak, Türkiye’ye ödülle döndü. Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde 3 Avrupa, 5 Türkiye Birinciliği yanında aldığı 2 özel takdir ödülü ile toplam 10 ödülle rekor kırdı. Quasar İstanbul yine geçtiğimiz yıl Ekim ayında ise dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Dubai'deki Cityspace Fuarı’nda ‘En İyi Ticari ve Karma Kullanımlı Proje’ dalında gelecekteki projeler arasında büyük ödüle layık görülmüştü.

Quasar İstanbul Golf Cup
Quasar İstanbul, geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği Quasar Golf Cup’ın ardından golf tutkunlarını bu yıl da kıyasıya bir mücadelede buluşturdu. İş hayatının önde gelen isimlerinin kıyasıya yarıştığı Quasar Golf Cup 2014, 26 Nisan Cumartesi günü Silivri Golf Club & Country tesislerinde gerçekleştirildi. Quasar Golf Cup 2014’ün galiplerine ödülleri ise 27 Nisan’da Quasar İstanbul La Tente’da, düzenlenen özel davette takdim edildi.

Quasar İstanbul fiyatları ve ödeme planı
Quasar İstanbul fiyatları metrekare üzerinden hesaplanıyor. Quasar İstanbul fiyat listesini ve ödeme planını Quasar İstanbul satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Quasar İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa yakası Şişli’de yer alan Quasar İstanbul, Mecidiyeköy’de bulunan eski Likör Fabrikası arazisi üzerinde inşa ediliyor. Quasar İstanbul adres bilgileri ise şöyle: Büyükdere Cad. No: 76 Mecidiyeköy 34393 Şişli, İstanbul

Quasar İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 444 7 123
Web: www.quasaristanbul.com.tr

Proje Bilgisi: Quasar Istanbul