Quasar İstanbul’da yaşam başladı

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan Şişli’de yükselen ve dünyanın en iyi rezidansı ödülüne sahip olan ‘Quasar İstanbul’, yatırımcısına yüksek kazanç sağlarken, sunduğu lüks anlayışıyla da sakinlerine en konforlu yaşamı sunuyor.

Quasar İstanbul’da yaşam başladı

İstanbul’un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden olan Şişli’de yükselen ‘Quasar İstanbul’da yaşam başladı. Lokasyonu ve özellikleriyle yatırımcılara yüksek standartlar sunan ‘Quasar İstanbul’  İsviçre’nin mükemmellik anlayışını tüm detaylarda yansıtıyor.

 

Quasar İstanbul’da yaşam başladı

 

Quasar İstanbul projesi

2016 yılında iskanı alınan ve yaşamı en iyi hale getirme felsefesi  ile  hayata geçirilen ‘Quasar İstanbul’, içinde barındırdığı Fairmont Otel , Quasar  ve Fairmont rezidanslar , Fairmont tarafından yönetilecek olan A+ Executive ofisler , home ofisler , ünlü yeme içme markalarından oluşan mağazaları ile proje sakinlerince kullanılmaya başlandı.

Türkiye ekonomisine güvenen,projenin ve yer aldığı lokasyonun gücüne inanan yüzde 100 İsviçre sermayeli yatırım fonu Viatrans dünyadaki ilk rezidans projesini  Türkiye’de gerçekleştirdi .

 

Quasar İstanbul’da yaşam başladı

 

257 konut, 52 ofis, 17 ticari ünite

 ‘Quasar İstanbul’da  1+1’den 3+1’e kadar değişen 257 adet konut, 52 adet ofis ve 17 adet ticari ünite bulunuyor.Quasar İstanbul, Türkiye’de ilk kez açılan, tüm dünyada 70’ten fazla oteli bulunan 110 yıllık beş yıldızlı otel zinciri Fairmont’a da ev sahipliği yapıyor. Projenin sunduğu bir diğer imkan da Fairmont markası tarafından işletilecek 64 adet, tümü boğaz manzaralı Fairmont rezidansa sahip olması.

 

Quasar İstanbul’da yaşam başladı

 

Satışları 2013 yılında başladı

Satışlarına 2013 yılı Mart ayında başlanan Quasar İstanbul'da 257 adet konut bulunuyor. Ayrıca 52 ofis, 4 kafe ve 17 mağaza ile hizmet verecek olan proje Emre Arolat imzası taşıyor. Quasar İstanbul fiyatları ise 1 milyon 100 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 

 

Quasar İstanbul’da yaşam başladı

 

Zengin sosyal olanaklar 

Projenin özellikleri arasında; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, spa, avm, kafe, restoran, sosyal tesis, süs havuzu, çarşı ve güneşlenme terası bulunuyor. 

 

Quasar İstanbul’da yaşam başladı

Quasar İstanbul hangi ödülleri aldı?

Quasar İstanbul geçtiğimiz yıl İngiltere’de düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde Dünyanın En İyi Rezidansı kategorisinde birinci olarak, Türkiye’ye ödülle döndü. Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde 3 Avrupa, 5 Türkiye Birinciliği yanında aldığı 2 özel takdir ödülü ile toplam 10 ödülle rekor kırdı. Quasar İstanbul yine geçtiğimiz yıl Ekim ayında ise dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Dubai'deki Cityspace Fuarı’nda ‘En İyi Ticari ve Karma Kullanımlı Proje’ dalında gelecekteki projeler arasında büyük ödüle layık görülmüştü.

 

Quasar İstanbul’da yaşam başladı

 

Quasar İstanbul Golf Cup

Quasar İstanbul, geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği Quasar Golf Cup’ın ardından golf tutkunlarını bu yıl da kıyasıya bir mücadelede buluşturdu. İş hayatının önde gelen isimlerinin kıyasıya yarıştığı Quasar Golf Cup 2014, 26 Nisan Cumartesi günü Silivri Golf Club & Country tesislerinde gerçekleştirildi. Quasar Golf Cup 2014’ün galiplerine ödülleri ise 27 Nisan’da Quasar İstanbul La Tente’da, düzenlenen özel davette takdim edildi. 

 

Quasar İstanbul’da yaşam başladı

 

Quasar İstanbul nerede? 

İstanbul Avrupa yakası Şişli’de yer alan Quasar İstanbul, Mecidiyeköy’de bulunan eski Likör Fabrikası arazisi üzerinde inşa ediliyor. Quasar İstanbul adres bilgileri ise şöyle: Büyükdere Cad. No: 76 Mecidiyeköy 34393 Şişli, İstanbul

 

Proje Bilgisi: Quasar Istanbul