Quattordici Çeşme Veryeriler İnşaat!

Çeşme Ayasaranda Koyu'nda hayata geçirilen Quattordici Çeşme 1+1, Ma3+1 ve 4+1 villa tiplerinden meydana geliyor

Quattordici Çeşme Veryeriler İnşaat!

Kendine ait plajı ve iskelesi bulunan Quattordici Çeşme Veryeriler İnşaat imzası taşıyor. Projede teslimlerin 2016 yılı Mayıs ayında yapılması planlanıyor. 

8 dubleks villa ve 6 rezidans daireye yer verilen Quattordici Çeşme projesinde 1+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede 1+1 dairelerin alanları 55 metrekare ila 600 metrekare, 3+1 ve 4+1 tipindeki villaların alanları ise 171 metrekare ile 220 metrekare arasında. 

Ana yollara yakın bir konumda yükselen proje Çeşme Ayasaranda Koyu'nda konumlanıyor. Denize sıfır konumu ile dikkat çeken Veryeriler İnşaat Quattordici Çeşme projesinde doğa ile uyumlu özel peyzaja yer veriliyor. 

Sezonluk ve aylık kiralamalara uygun olan Quattordici projesinde villa fiyatları 1 milyon 350 bin dolardan başlıyor. Projeden ev satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Quattordici Çeşme'den daire fiyatları 1 milyon 600 bin dolara kadar yükseliyor. 

Quattordici Çeşme projesinin ev sahibi olanlara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, deniz manzarası bulunuyor. 

Projeden Çeşme merkez 1,5 kilometre uzaklıkta. Deniz ve Sakız Adası manzaralı villaların kendine ait 300-400 metrekarelik müstakil bahçe içerisinde yüzme havuzu ve garajı bulunuyor. Ouattordici Çeşme projesinin dairelerinde ise ebeveyn banyosu, rezidans hizmetleri, balkon, split klima, teras ve ebeveyn giyinme odası gibi özellikler yer alıyor. 

"Quattordici Çeşme Veryeriler İnşaat!" Başlıklı Haberin Galerisi

Quattordici Çeşme Veryeriler İnşaat!

Quattordici Çeşme Veryeriler İnşaat!

Quattordici Çeşme Veryeriler İnşaat!

Quattordici Çeşme Veryeriler İnşaat!

Firma Bilgisi: Veryeriler Inşaat
Proje Bilgisi: Çeşme Quattordici