Queen Bomonti Cityscape 2015 Dubai Fuarı'nda tanıtıldı

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Queen Bomonti Cityscape 2015 Dubai Fuarı'nda tanıtıldı

Queen Bomonti Cityscape 2015 Dubai Fuarı'nda tanıtıldı

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Queen Bomonti Cityscape 2015 Dubai Fuarı'nda tanıtıldı. 8 Eylül - 10 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Dubai Fuarı bugün kapılarını açtı. Sinpaş GYO'nun Anthill Residence'e komşu konumda inşa edilen Queen Bomonti 18 bin 326 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 

Queen Bomonti Cityscape 2015 Dubai Fuarı'nda tanıtıldı

İstanbul lansmanının Ekim - Kasım ayında yapılması planlanan Queen Bomonti, Cityscape 2015 Dubai Fuarı'nda körfez yatırımcılarına özel satışa açıldı. Projenin körfez yatırımcılarına özel belirlenen metrekare fiyatının İstanbul'da da geçerli olması bekleniyor. 

900 adet rezidansın yer aldığı Queen Bomonti projesi daha önce Bomonti Time Residence olarak tanıtılmıştır. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin bulunduğu Queen Bomonti satılık daire büyüklükleri 85 ila 240 metrekare arasında değişiyor. Projede teslimlerin 2016 yılında yapılması öngörülüyor. 

Queen Bomonti Cityscape 2015 Dubai Fuarı'nda tanıtıldı

Queen Bomonti konumu ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. Proje Taksim'e 5, Atatürk Havalimanı'na 20, Levent'e 7 dakika uzaklıkta yer alıyor. Proje aynı zamanda Haliç manzarası ve İstanbul Boğazı manzarasına hakim. Cityscape Gayrimenkul Fuarı'nda tanıtılan Queen Bomonti körfezli yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. 

Gayrimenkul sektörünü buluşturan dünyanın en önemli gayrimenkul fuarlarında Cityscape 2015 Dubai, bugün başladı. 10 Eylül'de sona erecek olan fuarda Türk firmalarına ilk günden büyük ilgi gösterildi. 61 Türk firmasının katıldığı Cityscape Gayrimenkul Fuarı'na toplam katılımcı sayısı ise 300. Dubai Fuarı'na bu yıl 50 binden fazla ziyaretçi bekleniyor. 

Dubai Cityscape Global 2015 ile ilgili gelişmeleri fuar boyunca  emlakwebtv.com adresininden takip edebilirsiniz.