Queen Central Park Bomonti reklam filmi yayında

Sinpaş GYO'nun yeni projesi Queen Central Park Bomonti'nin reklam filmi yayına girdi

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Queen Central Park Bomonti'nin reklam filmi televizyon kanallarından önce emlak portallarında yayına girdi. Projenin reklam filminde kraliçeye benzerliğiyle fenomen haline gelen Mary Reynolds oldu.

Queen Central Park reklam filmi yayına girdi
İstanbul'a ilk kez gelen ve şehre duyduğu hayranlığı dile getiren Mary Reynolds, "“İstanbul hep görmek istediğim şehirler arasındaydı. Bu büyülü şehrin yeni simgesi olacak Queen Central Park  Bomonti için İstanbul’a gelmiş olmak, benim için büyük bir şans” ifadelerini kullandı. Reynolds, Cityscape Turkey 2016'ya da katılmış, burada da kraliçe kostümü ile dikkat çekmişti.

Queen Central Park projesi
Türkiye'nin HIGHLIFE temalı ilk projesi olan Queen Central Park, İstanbul'un en merkezi semtlerinden biri olan Bomonti'de yükseliyor. Taçlı mimarisi, ferah ve geniş balkonlarıyla 48. katta panoramik İStanbul manzarası sunan Queen >Central Park, yüksek kira çarpanı ile de avantajlı ve cazip bir yatırım olanağı sunuyor.

2018 Eylül'ünde teslimler başlayacak
Yüksek güvenlik anlayışı ve geniş sosyal olanaklar da içeren Queen Central Park'ta teslimler Eylül 2018 tarihinde başlayacak. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Sinpaş GYO Queen Central Park