Queen Central Park Bomonti teslimleri Eylül 2018'de!

Sinpaş GYO imzası ile İstanbul Bomonti'de yükselen Queen Central Park Bomonti teslimleri Eylül 2018'de başlayacak

Queen Central Park Bomonti teslimleri Eylül 2018'de!

Sinpaş GYO imzası ile İstanbul Bomonti'de yükselen Queen Central Park Bomonti teslimleri Eylül 2018'de başlayacak. 1 milyar 250 milyon TL'lik yatırım değerine sahip olan proje konumu ile öne çıkıyor. Pek çok özelliği ile şehrin merkezinden en nitelikli proje olan Queen Central Park Bomonti, geniş terasları, birleştirilebilir ve ihtiyaca göre şekillendirilebilir modüler daire yapısı ile konforlu bir hayat sunuyor. 

Queen Central Park Bomonti teslimleri Eylül 2018'de!

26 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Queen Central Park Bomonti, 1+0, 1+1, 2+1, 2,5+1 ve 3,5+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Projede daire alanları ise 50 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiyor. Toplam 1080 adet rezidans daireden meydana gelen Queen Central Park, farklı yaşam seçenekleri sunuyor. 

Queen Central Park Bomonti daire sahibi olacaklara; açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları, deniz manzarası, haliç manzarası ve İstanbul Boğazı manzarası sunuyor. 

Queen Central Park Bomonti teslimleri Eylül 2018'de!

Esnek mimari anlayışa sahip olan Sinpaş Queen Central Park projesi Taksim'e 5 dakika, Nişantaşı'na 10 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika, Levent'e 7 dakika, TEM ve E-5 Karayolu'na 5 dakika mesafede bulunuyor. Türkiye'nin ilk Highlife temalı evleri ile dikkat çeken Queen Central Park Bomonti fiyatları metrekaresi 11 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Queen Central Park