Queen Central Park Projesi

Queen Central Park projesi, Sinpaş GYO imzası ile İstanbul Bomonti'de yükseliyor

Queen Central Park Projesi

Queen Central Park projesi, Sinpaş GYO imzası ile İstanbul Bomonti'de yükseliyor. 1257 adet rezidans daireden meydana gelen Queen Central Park 15 bin 315 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Queen Central Park projesi satılık daire büyüklükleri 50 ile 240 metrekare arasında değişiyor. 

Teslim tarihi olarak 2018 yılını veren Queen Central Park zemin+48 katlı tek kuleden oluşuyor. Bomonti Time Residence adı ile tanıtımı yapılan projenin adı Queen Central Park olarak değişti. Bomonti Anthill Residence projesine komşu konumda yükselen Queen Central Park, Dubai'de düzenlenen Cityscape Gayrimenkul Fuarı'nda tanıtılmıştı. 

Queen Central Park fiyatlarının 434 bin lira ile 1 milyon 868 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Queen Central Park projesi ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Projede daireler haliç manzarası ve deniz manzarasına hakim. Projeden Taksim'e ulaşım 5 dakika, Nişantaşı'na ulaşım 10 dakika, Atatürk Havalimanı'na ulaşım ise 20 dakika sürüyor. Mimarisi ile dikkat çeken projede daireler dekorasyonlu teslim ediliyor. 

Queen Central Park projesi adres bilgisi : Queen Central Park Tanıtım Ofisi : Acar Caddesi İtower Binası No: 3 Bomonti - Şişli - İstanbul 

Queen Central Park projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 1 440 
Web adresi : queencentralpark.com
E-posta adresi : info@sinpaşgyo.com

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Queen Central Park