Queen Central Park'ta konser etkinlikleri başladı

Sinpaş GYO imzalı Queen Central Park’ta, kahvaltıda caz etkinlikleri başladı.

Queen Central Park'ta konser etkinlikleri başladı

Yayınladığı ilk single albümden itibaren ilgiyle takip edilen başarılı caz sanatçısı Işık Şimşek ve ekibi, 19 Şubat Pazar sabahı Queen Central Park Satış Ofisi'nde izleyenleri büyüleyen keyifli bir caz performansı gerçekleştirdi. Queen Central Park’ın nezih ortamında kahvaltı eşliğinde gerçekleşen performans, davetlilere iki saat boyunca benzersiz bir müzik keyfi yaşattı. Cemiyet hayatından tanınmış isimlerin de katıldığı etkinlikte davetliler,caz eşliğinde keyifli bir hafta sonu yaşadı.

Işık Şimşek, 2 milyonun üzerinde dinleyiciye ulaşan, duygusal yapısı, etkileyici lirikleri ve sürükleyici melodisiyle dinleyeni ilk andan itibaren kendisine çeken ‘Aşk’ albümü ile Queen Central Park’ta buluşan konukların da kalbini fethetti. 
 
Queen Central Park’ta caz etkinlikleri devam edecek 

Taçlı özgün mimarisi, projeye adını veren şehir parkı ve Türkiye’nin ilk HIGHLIFE temalı evleri ile göz dolduran Sinpaş GYO projesi, Queen Central Park’ta kahvaltıda caz etkinliklerine hız kesmeden devam edecek. 
 Taçlı mimarisi ve ‘HIGHLIFE’ yaşamı ile İstanbul’un simgelerinden biri olacak Queen Central Park, İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezi olan Bomonti’de konumlanıyor. Şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşamı şık bir dekorasyonla sunan Queen Central Park,  Boğaz’a ve Tarihi Yarımada’ya hâkim  konumu ile dikkat çekiyor. 

Queen Central Park’tan Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi iş ve eğlence merkezlerine çok kısa sürede ulaşılabiliyor. Boğaz’da bir kahvaltı ya da Nişantaşı’nda bir kahve içmek için saatler değil, dakikalar ayırmak yeterli oluyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Queen Central Park