Queen Park Ankara Evleri

Queen Park Ankara Evleri Uran Holding tarafından inşa ediliyor

Queen Park Ankara Evleri

Queen Park Ankara projesi Uran Holding tarafından inşa ediliyor. Queen Park projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Queen Park Ankara projesi konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Bir buçuk yıl sonra teslim edilmesi planlanan Queen Park Ankara projesinin özellikleri arasında yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk hamamı, voleybol sahası, sauna ve basketbol sahası gibi imkanlar yer alıyor.

Queen Park Ankara projesi Mehmet Hacim Kamoy Parkı'nın olduğu lokasyonda konumlandırılıyor. Queen Park Ankara projesi ile ilgili Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik şu açıklamalarda bulundu: "Yaklaşık 33 yıldan bu yana projeler hayata geçiren bir firma olarak, konforlu yaşam konusunda oldukça tecrübe sahibiyiz. Şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz projelerimizin hepsi çok başarılı oldu. Bu başarının arkasında öncelikle firmamıza duyulan güven geliyor. Satış sonrasında da konut sahiplerine gösterdiğimiz ilgi ve memnuniyet garantisi müşterilerimizin bizden vazgeçememesini sağlıyor. Bu yüzden de projelerimizi tercih eden müşterilerimiz, yeni projelerimize de ilgi gösteriyor"

Çelik sözlerine şöyle devam etti: "Hayata geçireceğimiz Queen Park projemizin şuan ön lansman satışlarını gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır yurt içi ve yurt dışında başarılı inşaat projelerine imza atan firmamıza duyulan güven sayesinde daha önceki projelerimizde de bizi seçen müşterilerimiz arasından yeni projemiz Queen Park'ı hiç görmeden tercih edenler oluyor. Bu başarının ve güvenin devam edebilmesi için kaliteden vazgeçmeden yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz."

 

Proje Bilgisi: Queen Park