Queen Park Ankara nerede?

Queen Park Ankara nerede? sorusunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz

Queen Park Ankara nerede?

Queen Park Ankara'da hayata geçiriliyor. Uran Holding tarafından inşa edilen Queen Park projesinde 1+1,2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Queen Park Ankara satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor.

Queen Park Ankara projesi özellikleri
-Yüzme havuzu
-Çocuk oyun alanları
-Fitness merkezi
-Türk hamamı
-Voleybol sahası
-Sauna
-Basketbol sahası

Queen Park Ankara teslim tarihi
Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, Queen Park Ankara teslim tarihini açıkladı. Buna göre Queen Park Ankara teslimlerinin 2015 Haziran ayında yapılması planlanıyor.

Queen Park Ankara nerede?
Queen Park Ankara Mehmet Hacim Kamoy Parkı'nın olduğu lokasyonda konumlandırılıyor.

Queen Park Ankara projesi ile ilgili kimler neler dedi?
Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik; Queen Park Ankara projesi hakkında şu açıklamalarda bulundu:
Yaklaşık 33 yıldan bu yana projeler hayata geçiren bir firma olarak, konforlu yaşam konusunda oldukça tecrübe sahibiyiz. Şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz projelerimizin hepsi çok başarılı oldu. Bu başarının arkasında öncelikle firmamıza duyulan güven geliyor. Satış sonrasında da konut sahiplerine gösterdiğimiz ilgi ve memnuniyet garantisi müşterilerimizin bizden vazgeçememesini sağlıyor. Bu yüzden de projelerimizi tercih eden müşterilerimiz, yeni projelerimize de ilgi gösteriyor.

Hayata geçireceğimiz Queen Park projemizin şuan ön lansman satışlarını gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır yurt içi ve yurt dışında başarılı inşaat projelerine imza atan firmamıza duyulan güven sayesinde daha önceki projelerimizde de bizi seçen müşterilerimiz arasından yeni projemiz Queen Park'ı hiç görmeden tercih edenler oluyor. Bu başarının ve güvenin devam edebilmesi için kaliteden vazgeçmeden yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz.

Proje Bilgisi: Queen Park