Queen Park Ankara projesi!

Queen Park Ankara projesi Uran Holding AŞ tarafından hayata geçiriliyor

Queen Park Ankara projesi!

Queen Park Ankara'da Uran Holding tarafından hayata geçiriliyor. 1,5 yıl içinde teslim edilmesi planlanan Queen Park Ankara projesi ön satışlarına devam ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Queen Park projesinin resmi satışlarının önümüzdeki günlerde başlaması öngörülüyor. Queen Park Ankara'da yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk hamamı, voleybol sahası, sauna ve basketbol sahası yer alacak olup, proje Mehmet Hacim Kamoy Parkı'nın olduğu lokasyonda konumlandırılıyor.

Queen Park Ankara projesi ile ilgili Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik şu açıklamalarda bulundu: "Yaklaşık 33 yıldan bu yana projeler hayata geçiren bir firma olarak, konforlu yaşam konusunda oldukça tecrübe sahibiyiz. Şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz projelerimizin hepsi çok başarılı oldu. Bu başarının arkasında öncelikle firmamıza duyulan güven geliyor. Satış sonrasında da konut sahiplerine gösterdiğimiz ilgi ve memnuniyet garantisi müşterilerimizin bizden vazgeçememesini sağlıyor. Bu yüzden de projelerimizi tercih eden müşterilerimiz, yeni projelerimize de ilgi gösteriyor"

Çelik sözlerine şöyle devam etti: "Hayata geçireceğimiz Queen Park projemizin şuan ön lansman satışlarını gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır yurt içi ve yurt dışında başarılı inşaat projelerine imza atan firmamıza duyulan güven sayesinde daha önceki projelerimizde de bizi seçen müşterilerimiz arasından yeni projemiz Queen Park'ı hiç görmeden tercih edenler oluyor. Bu başarının ve güvenin devam edebilmesi için kaliteden vazgeçmeden yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz."

Proje Bilgisi: Queen Park