Queen Park Ankara teslim tarihi

Queen Park Ankara teslim tarihi olarak 1.5 yıl sonrası veriliyor

Queen Park Ankara teslim tarihi

Queen Park Ankara projesi Uran Holding tarafından inşa ediliyor. Queen Park Ankara teslim tarihine değinmeden önce projeden bahsedelim.

Queen Park Ankara 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Queen Park Ankara teslimleriyle ilgili Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik birtakım açıklamalarda bulundu. Queen Park Ankara'da ön satışlar başlamış olup, proje özellikleriyle dikkat çekiyor. Queen Park Ankara teslim tarihinden önce Queen Park Ankara satılık daire sahiplerine neler sunuyor bakalım.

Queen Park Ankara satılık daire sahipleri yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk hamamı, voleybol sahası, sauna ve basketbol sahası gibi imkanları sunuyor. Queen Park Ankara Mehmet Hacim Kamoy Parkı'nın olduğu lokasyonda konumlandırılıyor. Queen Park Ankara teslim tarihi olarak da 1.5 yıl sonrası veriliyor.

Queen Park Ankara özellikleri
Queen Park Ankara projesi ile ilgili Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik şu açıklamalarda bulundu: "Yaklaşık 33 yıldan bu yana projeler hayata geçiren bir firma olarak, konforlu yaşam konusunda oldukça tecrübe sahibiyiz. Şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz projelerimizin hepsi çok başarılı oldu. Bu başarının arkasında öncelikle firmamıza duyulan güven geliyor. Satış sonrasında da konut sahiplerine gösterdiğimiz ilgi ve memnuniyet garantisi müşterilerimizin bizden vazgeçememesini sağlıyor. Bu yüzden de projelerimizi tercih eden müşterilerimiz, yeni projelerimize de ilgi gösteriyor"

Çelik sözlerine şöyle devam etti: "Hayata geçireceğimiz Queen Park projemizin şuan ön lansman satışlarını gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır yurt içi ve yurt dışında başarılı inşaat projelerine imza atan firmamıza duyulan güven sayesinde daha önceki projelerimizde de bizi seçen müşterilerimiz arasından yeni projemiz Queen Park'ı hiç görmeden tercih edenler oluyor. Bu başarının ve güvenin devam edebilmesi için kaliteden vazgeçmeden yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz."

Proje Bilgisi: Queen Park