Queen Park fiyatları 280 bin TL!

Ankara Yenimahalle'de inşa edilen Queen Park fiyatlarının 280 bin TL'den başlaması bekleniyor

Queen Park fiyatları 280 bin TL!

Ankara Yenimahalle'de inşa edilen Queen Park fiyatlarının 280 bin TL'den başlaması bekleniyor. Haziran 2016'da teslim edilmesi planlanan proje 213 adet daireden oluşuyor.

10 bin metrekarelik alanda inşa edilen Queen Park, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. Queen Park projesinde daire alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Uransan İnşaat imzası ile yükselen proje 3 bloktan oluşuyor. 

Queen Park fiyatlarının 280 bin lira ile 500 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler bank kredisi kullanabiliyor. Queen Park projesi detaylarını satış ofisinden öğrenebiliyorsunuz. 

Basketbol sahası, fitness merkezi, süs havuzu, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, tenis kortu, voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu ve güvenlik gibi sosyal donatıları yer aldığı projenin dairelerinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Yüzde 60'ı inşaatı başlamadan satılan proje, Ankara Urankent'te yer alıyor. Ulaşım açısından oldukça avantajlı bir bölgede konumlanan Queen Park Ankara, hastane, okul, avmlere olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Queen Park adres bilgisi : Bağdat Caddesi 132/A 06370 Yenimahalle - Ankara

Queen Park iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 346 40 50 
Web adresi : www.queenpark.com.tr
E-posta adresi : info@uranholding.com

Firma Bilgisi: Uransan Inşaat
Proje Bilgisi: Queen Park