R&R 2012 Konferansı sponsoru, Soyak Holding

Soyak Holding, Türkiye’de ilk kez düzenlenen R&R 2012 (Recycling and Reuse 2012- Geri Dönüşüm ve Geri Kullanım 2012) Konferansı’na sponsor oldu

R&R 2012 Konferansı sponsoru, Soyak Holding

14 Haziran 2012

Soyak Holding Türkiye’de ilk kez dzenlenen R&R 2012 Konferansı’na sponsor oldu. 4-6 Haziran tarihlerinde, İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü ile Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünde gerçekleştirilen konferansa yurtdışından pek çok uzman konuşmacı katıldı.
Konferans kapsamında gerçekleştirilen bilimsel ve teknolojik program; katı atık ve atık su geri dönüşümü, alternatif yeşil enerjiler, yeni nesil çevreci şehirler-yeşil binalar, ekolojik ürünler ve üretim teknolojileri, günümüzdeki ve gelecekteki eko tekno pazarlar konularında faaliyet gösteren yerli ve yabancı olmak üzere toplam 250 kişiyi bilim dünyasıyla buluşturdu.
Soyak Holding Kurumsal İletişim Koordinatörü F. Fatma Çelenk konferansla ilgili olarak; “Bugün adı, ‘sürdürülebilirlik’ ile birlikte anılan Soyak Holding olarak; geliştirdiğimiz tüm projelerde sosyal, çevresel ve toplumsal sorumlulukla hareket ediyoruz. Uzman ekiplerimizle birçok projede sulama sistemlerinden ısınma ve aydınlatmaya uzanan geniş yelpazede enerji verimliliği ve tasarrufunu hedef alarak çevre dostu uygulamalarla ekonomiye katkı sağlıyor ve doğal yaşamı korumayı sürdürüyoruz. Bu misyonla hareket ettiğimiz için Soyak Holding olarak böylesine ufuk açıcı konferanslar ve etkinliklerde yer almayı sürdüreceğiz” dedi. 

Firma Bilgisi: Soyak