Radisson Blu Ataköy hizmete açıldı

Radisson Blu, İstanbul'daki yedinci yatırımı İstanbul Ataköy'ün açılışını yaptı

Radisson Blu Ataköy hizmete açıldı

Radisson Blu, İstanbul'daki yedinci otel yatırımı olan İstanbul Ataköy'ün açılışını yaptı. Tarihi Yarımada ve Atatürk Havalimanı'na oldukça yakın bir lokasyonda hizmet vermeye başlayan Radison Blu Ataköy, aynı zamanda Ataköy Marina ve Bakırköy IDO iskelesine de yürüyüş mesafesinde konumlanıyor.

Radison Blu Ataköy
Yeni otel yatırımının açılışı ile ilgili bir açıklama yapan Rezidor Otel Grubu Orta Doğu ve Türkiye Bölge Başkanı Mark Wilis, Radisson Blu'nun üst segment otel markaları arasında İstanbul'da en yaygın otel zinciri olduğunu belirterek: "Türkiye’deki portföyümüze eklediğimiz en son otel olan Radisson Blu Hotel, İstanbul Ataköy ise ülke çapındaki büyüme hedeflerimizi taçlandıran en yeni otelimiz. Yakın gelecekte bunların yanına sekiz yeni otel, resort otel ve rezidans eklemeyi planlıyoruz.” dedi. 

Otelin doğa ile bütünleşen tasarımı ile ikonik ve sofistike bir marka olarak Radisson Blu'nun açılışından dolay mutlu olduklarını söyleyen Radisson Blu Hotel, İstanbul Ataköy Genel Müdürü Eylem Fındık da: 

"Radisson Blu’nun tarzını yansıtan otelde tüm çalışanlar olarak hafızalarda yer eden “Yes I Can!” hizmet felsefemizi tüm Türk ve yabancı misafirlere sunmaya hazırız" ifadelerini kullandı

Radison Blu Ataköy bünyesinde bir adet kral dairesi, 7 adet tek yatak odalı süitin yanı sıra 13 adet de junior suit bulunuyor. 12 adet business class odanın da içinde bulunduğu toplam 133 adet oda ile hizmet vermekte olan Radison Blu Ataköy'ün tüm odalarında espresso makinesi gibi modern ek hizmetler bulunuyor.

Otelde ayrıca Türk mutafınının özel lezzetlerine yer veren Larder Restoran&Teras'ın yanı sıra Lobby Bar ve Havuzbaşı Bar hizmetleri de yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Radisson
Proje Bilgisi: radisson blu hotel