Radisson Blu Hotel & SPA İstanbul Tuzla’da açıldı

Carlson Rezidor Hotel Group’a bağlı Radisson Blu markasının İstanbul’daki ilk SPA oteli olan Radisson Blu Hotel & SPA açıldı

Radisson Blu Hotel & SPA İstanbul Tuzla’da açıldı

04 Mart 2014 / emlakwebtv
Carlson Rezidor Hotel Group’a baglı Radisson Blu markasının İstanbul’daki ilk SPA oteli açıldı. Radisson Blu Hotel & SPA Istanbul Tuzla; şehrin gürültüsünden uzakta Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın konumu, SPA merkezi ve özenle tasarlanmış iç mimarisi ile İstanbul dışına çıkmadan tatil fırsatı sunan yeni şehir oteli olacak.

Kolin İnşaat & Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından hayata geçirilen Radisson Blu Hotel & SPA Istanbul Tuzla, Tuzla’nın Aydınlı mevkiinde toplam 55 bin metrekarelik arazi üzerine inşaa edildi. Otelin iç dizaynı ise iç mimar Tuncay Çavdar ve ekibi tarafından tasarlandı.

4 bin metrekarelik SPA merkezi bulunuyor
Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla çagdaş bir anlayışla dekore edilmiş toplam 249 odası ile hizmet veriyor. Otel; balkonlu ferah odaları, içerisinde Türk hamamı ve sauna bulunan birbirinden şık teraslı suitleri, dev SPA merkezi, muhteşem açık havuzu ve enfes lezzetler sunan restoranları ile şehir içindeki tatilin yeni adresi. Otelin 4000 metrekarelik alan üzerine konumlanmış SPA merkezinde gün ışığı alan kapalı havuz ve performans havuzu, fitness merkezi, birbirinden ferah masaj ve bakım odaları, saunalar, aroma buhar odaları, Türk hamamları, özel havuzlu SPA suitleri, eglenceli macera tüneli ve Zen Bahçesi bulunuyor.

600 kişilik konferans salonu var 
Radisson Blu Hotel & SPA Istanbul Tuzla 3 bin 300 metrekare alan ve iki ayrı kat üzerine kurulu toplantı odaları ile toplantı oteli olarak da iddialı. 580 metrekarelik ikiye bölünebilinir balo salonu, geniş fuaye alanına sahip 600 kişilik toplantılara ev sahipliği yapabilecek konferans salonu, 30 metrekare ila 260 metrekare arasında değişik büyüklüklere sahip 9 ayrı toplantı odasıyla hizmet veren otel yaz aylarında havuz başı etkinlikleri için de oldukça ideal. Toplantı odalarında; son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, modern havalandırma ve aydınlatma sistemleri bulunuyor.

Firma Bilgisi: Radisson