Radisson Blu İstanbul'daki 7. otelini açtı

Radisson Blu İstanbul'daki 7. otelini Ataköy'de hizmete açtı

Radisson Blu İstanbul'daki 7. otelini açtı

Radisson Blu markası, İstanbul'daki otel zincirinin yedinci halkasını Ataköy'de hizmete açtı. Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy, geçen hafta içindeki açılışla birlikte misafirlerini ağırlamaya başladı. 

İstanbul'da Radisson Blu markası büyüyor
Radisson Blu'nun İstanbul'daki 7. oteli Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy'ün açılışı, Genel Müdür Eylem Fındık ve SB Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Özel’in ev sahipliğinde Rezidor Hotel Group yöneticilerinin yanı sıra ekonomi dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşti. Tarihi yarıdamada, Atatürk Havalimanı ve fuar merkezleri gibi şehrin önemli odaklarına yakın bir noktada hayata geçirilen Ottomare Hotel Ataköy'ün fark yaratacak detaylar içerdiğini söyleyen Blu Ottomare Hotel Ataköy Genel Müdürü Eylem Fındık:

"Detaylarda saklı hizmet anlayışımızla rakiplerimizden ayrılıyoruz. Bölgeye yeni bir soluk getireceğiz..." dedi.

İstanbul'a ikonik bir turizm eseri kazandırdıkları için mutlu olduklarını söyleyen SB Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Özel de, 

"Radisson Blu markası işbirliğiyle kentimize hem iş hem de turizm pazarına hizmet edebilecek eşsiz bir otel armağan edebilmenin gururunu yaşıyoruz. Grubumuzun İstanbul’daki bu yatırımı Türk turizmine hizmet edecek. Sektörün yaşadığı zorlukları, yeni pazarlara açılarak, misafirlere unutamayacakları bir deneyim yaşatarak atlatacağız" ifadelerini kullandı

Radisson Blu İstanbul'daki 7. otelini açtı

Radisson Blu Hotel Ottomare
Tümü balkonlu ve deniz manzaralı olarak tasarlanan Radisson Blu Hotel Ottomare'de 1 adet kral dairesi, 7 adet yatak odalı süit ve 13 adet de junior suit bulunuyor. Business class oda sayısının 12 adet olduğu yatırımda toplam 133 adet otel odası bulunuyor.