Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy açıldı

Radisson Blu'nun İstanbul'daki 7'nci oteli Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy açıldı

Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy açıldı

Radisson Blu'nun İstanbul'daki 7'nci oteli Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy açıldı. 26 Mayıs'ta resmi açılışı gerçekleşen otel Rezidor Hotel Group'un Radisson markası ile işlettiği 7'nci otel. 

''Fark yaratmak detaylarda saklı''

Tarihi yarımadaya hem de Atatürk Havalimanı'na yakınlığı ile şehrin önemli turizm destinasyonlarının ortasında yer alan otelin açılış davetinde konuşan Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy'ün Gelen Müdürü Eylem Fındık, fark yaratmanın detaylarda saklı olduğu ilkesinden yola çıkan hizmet anlayışı ile rakiplerinden ayrıldıklarını ifade etti. 

Toplam 133 adet oda 

Tümü deniz manzaralı ve balkonlu odalara sahip olan Radisson, spa ve havuz seçenekleri ile tüm misafirlerine rahatlatıcı, kolay ve akıllı bir konaklama seçeneği sunuyor. 1 adet kral dairesi, 7 adet tek yatak odalı suit, 13 adet junior suit ve 12 adet business class oda olmak üzere toplam 133 adet odanın yer aldığı Radisson Blu Hotel Ottomare Ataköy'ün iç mimarisi ünlü mimar Mustafa Toner'e ait. Executive Şef Samet Güney liderliğinde Dünya ve Türk mutfağından özgün lezzetler de Radisson Blu Ottomare Hotel'de misafirlere sunulacak. 

500 metrekarelik açık havuz ile şehirde tatil fırsatı 

Palmiye ağaçları ile çevrili bahçe içerisinde yer alan 500 metrekarelik açık havuz ile şehrin ortasında tatil yaşatan Radisson Blue Ottomare Hotel, Ataköy bölgesinde yeni bir soluk getirecek.