Rahat bir yaşam Sinpaş GYO’da

Sinpaş GYO, “Yaşamaya Başla” sloganı ile ister ara ödemelerle ister vade farksız taksit imkanlarıyla kampanya sunuyor

Rahat bir yaşam Sinpaş GYO’da

5 Ekim 2012 / emlakwebtv
Bosphorus City, Lagün, Aqua City 2010,  İstanbul Sarayları ve Bursa Modern gibi temalı konut projeleriyle dikkat çeken Sinpaş GYO’da Yaşamaya Başla kampanyası düzenleniyor.

Bugün itibariyle yaklaşık 15.000 kişinin yaşıyor olduğu Sinpaş GYO Kurumsal İletişim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci, “Sinpaş GYO olarak 7 projemizde yaşam başladı. Şimdi projelerimizde ev sahibi olan binlerce aile için yaşamak demek artık mutlu ve huzurlu bir gelecek demek. Kampanyamızın çıkış noktası da burası” dedi.

“Yaşamaya başla” kampanyası ile uygun ödeme koşulları
Sinpaş GYO projelerinden ev sahibi olmak isteyenler, ister yüzde 10 peşinat, 12 ay sonra yüzde 20 ve 24 ay sonra yüzde 10 ara ödemeler ve geri kalan yüzde 60’ı ise banka kredisi ile 120 aya kadar vadelendirebilecek; isterse yüzde 40 peşin, yüzde 60’ı vade farksız 40 ay Sinpaş GYO bünyesindeki taksit imkanlarından faydalanabilecek. 

Bugüne kadar su konsepti ile hazırladıkları özel temalı projelerle Sinpaş GYO olarak farklarını ortaya koyduklarını söyleyen Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk’ün ise yeni projelere de değinerek İstanbul ve Bursa’dan sonra İncek Life ile Ankaralılarla buluştuklarını belirtti. Şu anda Bosphorus City, Lagün ve Bursa Modern projelerinde yaşamın devam ettiğinin, İstanbul Sarayları ve Aqua City 2010’da ise konut teslimlerinin başladığının altını çizen Öztürk, söz konusu projeler ile birlikte Bomonti Time ve The First Residence için de taleplerin devam ettiğinin altını çizdi.

Yaşamaya Başla kampanyası ile Sinpaş GYO’nun sunduğu ayrıcalıklı dünyada yer almak isteyenlere çok özel ödeme koşulları sunduklarını açıklayan Özkan Öztürk, “Her zaman olduğu gibi yine insanların mutlu bir hayata adım atmaları ve yaşamaya başlamaları için 2 farklı  ödeme planı oluşturduk. İlk seçenekte, yüzde 10 peşinat, 12 ay sonra yüzde 20 ara ödeme ve 24 ay sonra yüzde 10 ara ödeme ve geri kalan yüzde 60’ı ise banka kredisi olarak 120 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz. İkinci seçeneğimizde ise yüzde 40’ını peşin ödemek isterseler kalan yüzde 60’ı vade farksız 40 ay Sinpaş GYO bünyesinde taksite bölüyoruz” dedi. 

Reklam filmi Sinpaş GYO projelerinde yaşamaya başlamanın mutluluğunu anlatıyor.
Reklam filminin müziğinde, Türkiye’de Ajda Pekkan tarafından “Bambaşka Biri” olarak yorumlanan “I Will Survive” şarkısı kullanıldı. Yepyeni sözler ve düzenlemeyle hazırlanan şarkıyı Türkiye’nin en güçlü seslerinden Işın Karaca yorumladı.

“Yaşamaya Başla” kampanyasını duyurmak için hazırlanan ve Sinpaş GYO’nun bir projesinde yaşamaya başlayan bir ailenin hikayesini ekrana taşıyan kampanya filmi Türkiye’nin en sevilen yönetmenlerinden Ketche tarafından çekildi. Kıyafetler ise ünlü modacı Zeynep Tunuslu tarafından hazırlandı.
Filminden ilanlarına tüm kampanyanın Sinpaş GYO projelerinde yaşamaya başlamanın çoşkusunu ve mutluluğunu tüm gerçekliğiyle hissettirecek şekilde hazırlandığını belirten Barış Ekinci, kampanya ile Sinpaş GYO’nun sunduğu hayat dolu, kazançlı, güven dolu ayrıcalıklı yaşama başlamak isteyen herkesi satış ofislerine beklediklerini söyledi.

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo