Ramazan ayında konuta ilgi sürüyor

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte firmaların başlattığı kampanyalar, yatırımcının konuta yönelik ilgisini artırdı. Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, Ramazan'da yoğun bir ziyaretçi trafiğinin yaşandığını söyledi

Ramazan ayında konuta ilgi sürüyor

Konut sektörü Ramazan ayı ile birlikte daha da hareketlendi. Firmaların geliştirdiği kampanyalar ile birlikte yatırımcının ilgisinde belirgin bir artış gözlendiğini söyleyen Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, Mebuskent'i ziyaret eden potansiyel alıcının sayısında belirtin bir yükselme yaşandığını kaydetti.

Mebuskent'e ziyaretçi akını
Ramazan ayında beklemedikleri bir ilgi ile karşılaştıklarını ve projeyi görmek ya da ev almak amacıyla Mebuskent'e gelen ziyaretçi sayısında büyük bir artış yaşandığını vurgulayan Ayhan:

"Mebuskent’e yoğun bir talep var. Ramazan ayı olmasına rağmen insanlar akın akın geliyor. Ziyaretçi sayımız kat kat arttı. Hepsine yetişmeye çalışıyoruz. Satışlarımızda ciddi hareketlenme var. Ramazan bereketi yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ramazan ayında konuta ilgi sürüyor

Mebuskent'de 120 ay vade ve 0.99 faiz fırsatı
Karacakaya Çakırlar'da inşa edilen ve tamamlandığında 5-6 bin kişinin yaşayacağı bir merkez haline gelecek Mebuskent'te konutların büyük bir bölümünün satışı gerçekleştirildi. Bünyesinde 332 villa ve 10 blok barındıran projenin yüzde 87'si ise yeşil alana ayrılmış durumda. Diğer taraftna cazip fiyat ve vade imkanı ile satışların sürdüğü Mebuskent'te 0.99 faiz ve 120 aya kadar vadeli satışlara ise devam ediliyor.

 

 

Firma Bilgisi: Aymor Grup
Proje Bilgisi: Mebuskent