Ramazan kampanyalarında GROHE etkisi

GROHE Ramazan'a özel 1 Temmuz ile 31 Ağustos tarihleri arasında yüzde 50 indirim imkanı sunuyor

Ramazan kampanyalarında GROHE etkisi

2 Temmuz 2014 / Emlakwebtv
Musluk suyunu içme suyuna dönüştüren GROHE Blue ve dokunmatik özelliğe sahip GROHE Minta Touch ve GROHE Zedra Touch mutfak bataryaları, Ramazan’a özel 1 Temmuz – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasında yüzde 50 indirimli olarak ve ücretsiz montaj fırsatıyla sunuluyor.

GROHE, 1 Temmuz – 31 Ağustos 2014 tarihleri arasındaki Ramazan kampanyasında musluk suyunu içme suyuna dönüştüren GROHE Blue sistemi ve mutfakta yepyeni bir dönem başlatan dokunmatik özelliğe sahip GROHE Minta Touch elektronik mutfak bataryası ile yine dokunmatik özelliğe sahip GROHE Zedra Touch mutfak bataryasını yüzde 50 indirimli sunuyor. Kampanya kapsamında ayrıca Blue sistemi satın alan herkese 515 TL değerindeki bir adet filtre de hediye ediliyor.

GROHE Blue sistemi sizi taze su ile hazırlanmış serinletici içecekler ile ferahlatacak çeşitli seçenekler sunuyor. Evde ya da ofiste, musluktan akan suyu filtreleyerek taze içme suyuna dönüştürüyor. Ağır şişe su kolilerinin nakliyesi ve taşınmasına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak aynı anda hem ev bütçesinin hem de çevrenin üzerindeki yükü hafifletiyor. Tüm GROHE Blue bataryalarında, biri filtrelenmemiş sıcak ve soğuk şebeke suyu, diğeri ise taze filtrelenmiş içme suyu için iki ayrı su kanalının bulunduğu sofistike bir sistem kullanılıyor.

GROHE Minta Touch ve GROHE Zedra Touch
Parmaklarınız kirli, yağlı, yapışkan veya pis mi? Hiç sorun değil; tek yapmanız gereken elinizin tersi, bileğiniz veya kolunuz ile hafifçe dokunmak. Mutfakta yepyeni bir dönem başlatan GROHE Minta Touch elektronik mutfak bataryası ise dokunmatik özelliği ile sadece çıkış ucu veya gövdesine dokunularak çalıştırılabiliyor. Aynı özellik, Zedra serisinin harika şekilde sadeleştirilen görünümünü üst düzey bir mutfak bataryasından beklenen gelişmiş fonksiyonellik ile harmanlayan GROHE Yeni Zedra Touch serisinde de bulunuyor. Her iki üründe de hijyenik, son derece güvenilir ve etkileyici şekilde su tasarrufu sağlayan bu kullanım şekli, EasyTouch teknolojisi ile mümkün hale geliyor. GROHE bayileri ücretsiz montaj koşulları konusunda müşterilere yardımcı oluyor.