RE/MAX 1 Numaralı Gayrimenkul Franchise’ı Seçildi

Dünya genelinde franchise sistemiyle büyümesini sürdüren RE/MAX, 'Franchise Times Top 200' listesinde 6 yıldır öncü franchise firması olarak öne çıkıyor

RE/MAX 1 Numaralı Gayrimenkul  Franchise’ı Seçildi

Dünya genelinde franchise sistemiyle büyümesini sürdüren RE/MAX, 'Franchise Times Top 200' listesinde 6 yıldır öncü franchise firması olarak öne çıkıyor. Her yıl kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilen anket, pek çok sektördeki franchise firmaları da dahil olmak üzere 2013 yılının dünya satış ve büyüme rakamları baz alınarak gerçekleştiriliyor. Tüm sektörlerden tüm franchise markalarının değerlendirildiği 2014 “Franchise Times Top 200” listesinde RE/MAX 12’nci sırada yer aldı. Gayrimenkul sektöründeki diğer iki markanın franchise’ları ise 28’nci ve 45’nci oldu. Böylelikle RE/MAX, listede gayrimenkul kategorisinde “ilk” sırada yer alan şirket oldu. RE/MAX aynı zamanda “En İyi 10 Satış Büyümesi” listesine 2. sırada girerek Franchise Times Top 200’de 2 kez yer alma hakkı elde etti.

Birinci McDonald's
Genel listede; diğer markalar arasında birinci McDonald’s, üçüncü KFC, dördüncü SUBWAY ve beşinci ise Burger King olmak üzere sıralamanın ilk 5’inin 4’ünde fast food franchise’ları yer alıyor.

RE/MAX CEO’su Margaret Kelly bu başarılarıyla ilgili; “RE/MAX’teki felsefemiz her zaman çok basit olmuştur; destek hizmeti ve rekabetçi avantajlar sunarak yeni franchise’ların başarılı olmalarının önünü açmak ve böylelikle motivasyonlarını yüksek tutmak. Bu nedenle de büyümeye, yenilikçi olmaya ve gelişmeye devam ediyoruz” dedi.

RE/MAX’ın 2013 yılsonu performans raporu:

- Gayrimenkul Danışmanı sayısında net 4220 artış
- Uluslararası kapsama alanına eklenen 11 yeni ülke
- 4 yıldır üst üste 700’u aşkın franchise satışı

RE/MAX aynı zamanda, Entrepreneur Dergisi’nin “2014’ün 500 Franchise’ı” listesinde birinci gayrimenkul danışmanlık markası seçildi. RE/MAX, Entrepreneur Dergisi’nin “En Hızlı Büyüyen ve Düşük Maliyetli Franchise” listesinde de gayrimenkul danışman franchise’ları arasında dünya çapında gerçekleştirilen sıralamada birinci oldu.