Re/Max broker toplantısı Kapadokya'da

RE/MAX Türkiye, gelenekselleşmiş broker kampını 25-26 ve 27 Eylül tarihlerinde Kapadokya’da gerçekleştirecek

Re/Max broker toplantısı Kapadokya'da

RE/MAX Türkiye, gelenekselleşmiş broker kampını 25-26 ve 27 Eylül tarihlerinde Kapadokya’da gerçekleştirecek. Bu sene Kapadokya Avanos Hilton Otel’de gerçekleştirilecek olan kampta Vergi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Kızılot, Ekonomist Dr. Osman Cevdet Akçay ve gazeteci, yazar, sunucu Ece Vahapoğlu uzmanlık alanlarıyla ilgili değerli bilgiler aktaracak. 

Remax Kapadokya'da toplanacak

Takım ruhuna katkı
RE/MAX Türkiye, düzenlediği broker kampında franchiselarına hem eğitim verecek hem de eğlenceli etkinlikler gerçekleştirerek takım ruhunu güçlendirecek. Broker Kampı’nda RE/MAX franchiseları yeni satış yöntemleri öğrenirken takım ruhunu güçlendirmeye yönelik birbirinden eğlenceli aktiviteleri de birlikte gerçekleştirecek.

Uzmanlar sunum yapacak
Vergi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un Gayrimenkul Mevzuatı ile ilgili konuşma yapacağı Broker Kampı’nda, Ekonomist Dr. Osman Cevdet Akçay piyasayı yorumlayacak, gazeteci, yazar ve sunucu Ece Vahapoğlu ise sağlıklı yaşam hakkında konuşacak.

Ülkemizde 17 yıldır faaliyet gösteren RE/MAX Türkiye, her sene düzenlediği Broker Kampı’nda franchiselarının deneyimlerini birbirlerine aktarırken yakın ilişkiler kurularak iş hayatında da karşılıklı destek ve bilgi akışı sağlanmasını amaçlıyor. Kampta RE/MAX Türkiye yöneticileri bilgi ve tecrübelerini aktarırken gayrimenkul üzerine uzman yerli ve yabancı konuşmacılar da yer alacak.