RE/MAX recharge olmaya gidiyor

Gayrimenkul Danışmanlarının katılımı ile her yıl düzenlenen Recharge toplantıları Adana ve Ankara’dan sonra İzmir’le devam ediyor

RE/MAX recharge olmaya gidiyor

23 Ocak 2013 / emlakwebtv
RE/MAX’ın, her yıl Gayrimenkul danışmanlarına motivasyon ve iş paylaşımı olanağı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği Recharge toplantılarının üçüncüsü 25 Ocak’ta İzmir Hilton Hotel’de gerçekleştirilecek.
Toplantılara bu yıl Türkiye’nin ilk satış eğitmenlerinden Ali Kirman da katılacak. Kirman “Yeni Yüzyılda Müşteri, Hizmet ve Satış, Yaşamak için Satmak Zorundayız” başlıklı bir konuşma yapacak. Re/max profesyonelleri ile biraya gelecek olan diğer isim ise tiyatrocu, oyuncu ve kişisel gelişim eğitmeni Mehmet Auf olacak.
RE/MAX Türkiye Eğitmeni Barış Kılıçarslan 2013 yılının Recharge günlerinde “Önce kendine sat” başlıklı konuşmasıyla yer alırken “Deneyimli ve başarılı danışmanlar sırlarını paylaşıyor” konulu bir panel ile gayrimenkul profesyonelleri iş hayatında edindikleri tecrübeleri katılımcılarla paylaşacaklar.

Birbirinden şaşırtıcı sürprizlerin de yer aldığı Recharge günleri Adana ve Ankara’nın ardından, 25 Ocak’ta İzmir’de ve 31 Ocak’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek.