RE/MAX’tan “Kariyerinizde Devrim Seminerleri”

RE/MAX Türkiye yıldızı parlayan kazançlı meslek Gayrimenkul Danışmanlığı’nı “Kariyerinizde Devrim Semineri” nde Anlatıyor

RE/MAX’tan “Kariyerinizde Devrim Seminerleri”

28 Mayıs 2013 / emlakwebtv
RE/MAX Türkiye, girişimciliğe adım atmak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyenlere yönelik organize ettiği “Kariyerinizde Devrim Semineri” ile önemli bir rehberlik hizmeti veriyor. Özellikle de kendi işini kurmak isteyenlerin katıldığı seminer, İstanbul ve Ankara’dan sonra 31 Mayıs Cuma günü İzmir Mövenpick Hotel’de gerçekleşecek.

Her sene “Kariyerinizde Devrim Seminerleri”ni organize eden RE/MAX Türkiye, 31 Mayıs’ta İzmir’deki gayrimenkul danışmanı olmak isteyen adaylarla buluşuyor.

RE/MAX’ta Örneklerle başarı semineri
RE/MAX Türkiye Operasyon ve Pazarlama Direktörü Gökhan Karahan’ın Gayrimenkul Danışmanlığı mesleğiyle ilgili bilgiler aktaracağı seminerde, mesleğin eğitim süreçlerini, nasıl daha başarılı olunabileceği ve kazancını ne şekilde arttırılabileceğini örneklerle anlatacak.

Son yıllarda gösterdikleri performansla global alanda sivrilerek tüm dünyadaki RE/MAX’liler arasında önemli ödüller alan RE/MAX’in Türkiye’deki Gayrimenkul Danışmanları da seminere katılarak başarılarının arkasındaki çalışma tarzı ve sırlarını katılımcılarla paylaşacaklar.

RE/MAX ufuk açacak
RE/MAX Türkiye girişimcilere sağladığı eğitimlerle gayrimenkul sektöründeki kariyer olanaklarını anlatırken bir yandan da adayların hem bilgilenmesini hem de bu alandaki fırsatları görmelerini sağlıyor.