Real Life Kemerburgaz!

Eylül 2016'da anahtar teslimlerinin yapılması planlanan Real Life Konakları Kemerburgaz'da yükseliyor

Real Life Kemerburgaz!

Metal Yapı Konut imzalı Real Life Konakları, Kemerburgaz'da inşa ediliyor. Yeşil alanlar ile çevrili bir bölgede hayat bulan Real Life Konakları 13 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. 14 blok halinde yükselen projede toplam 56 daireye yer veriliyor. 

Real Life Kemerburgaz'da alanları 156 metrekare ile 186 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 tipinde bahçe ve çatı dubleksi daireler bulunuyor. 

 

Real Life Kemerburgaz!

 

İstanbul Kemerburgaz'da yer alan Real Life Konakları Kemerburgaz, Kasımpaşa Spor Tesisleri'ne komşu olarak yükseliyor. Kemerburgaz Real Life Konakları'nda her blokta 4 daireye yer veriliyor. Projede dairelerin konumlarına göre balkon ve bahçeleri bulunuyor. 

Real Life Kemerburgaz projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; çocuk oyun alanları, kapalı otopark, açılır-kapanır yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, tenis kortu, sauna, güvenlik ve fin hamamı bulunuyor. 

 

Real Life Kemerburgaz!

 

Metal Yapı Konut imzası taşıyan Real Life Konakları'nda daire satın almak için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede daire fiyatları 635 bin dolar ile 1 milyon 26 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. 

Kemerburgaz'da bölgenin nitelikli projeleri arasında girmesi beklenen Real Life Konakları butik konsepti ile dikkat çekiyor. Yaşam için ideal olan projede dairelerin 186 metrekareye kadar ulaşan bahçeleri bulunuyor. Projenin daire özellikleri içerisinde; ankastre ürünler, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve merkezi klima sunuluyor. 

 

"Real Life Kemerburgaz!" Başlıklı Haberin Galerisi

Real Life Kemerburgaz!

Real Life Kemerburgaz!

Real Life Kemerburgaz!

Real Life Kemerburgaz!

Firma Bilgisi: Metal Yapı Konut
Proje Bilgisi: Real Life Konakları