Real Merter Projesi

Oliv Yapı ve Vizyon Yapı imzası taşıyan Real Merter projesi teslimlerinin 2018 yılı içerisinde yapılması bekleniyor

Real Merter Projesi

Oliv Yapı ve Vizyon Yapı imzası taşıyan Real Merter projesi teslimlerinin 2018 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. 10 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje daire ve dükkanlardan meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer alacağı Real Merter projesi satılık daire büyüklükleri 50 ile 150 metrekare arasında değişiyor. 

Mimar Yahya Baş Güngören Stadı'nın yanında yükselen projesin inşaat çalışmaları devam ediyor. Ön talep toplanan projede lansman öncesi satışlar başladı. 3 bloktan meydana gelen projede 248 daire, 148 adet dükkan yer alıyor. Projenin bölgeye hareket katması bekleniyor. 

Real Merter Projesi

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin de sunulacağı Real Merter Güngören projesinde fiyatların şöyle olması bekleniyor. 

1+1 daireler 310 bin liradan,

2+1 daireler 500 bin lira ile 700 bin lira arasında,

3+1 daireler ise 750 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. Real Merter projesinde detaylı ödeme seçenekleri ve fiyat bilgilerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Real Merter Evleri sosyal donatıları içerisinde; fitness merkezi, kapalı otopark, sauna, fitness merkezi, avm, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik ve güvenlik yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer, balkon ve merkezi ısıtma. 

Real Merter adres bilgisi : Sanayi Mahallesi, Sancaklı Caddesi, Mimar Yahya Baş Güngören Stadı yanı. Güngören - İstanbul 

Real Merter iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 48 51 
Web adresi : realmerter.com
E-posta adresi : info@olivyapi.com.tr

Firma Bilgisi: Oliv Yapı - Vizyon Yapı
Proje Bilgisi: Real Merter