Real Merter'e büyük ilgi

Oliv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dokumacı, Real Merter projesine, büyük bir ilgi gösterildiğini söyledi

Real Merter'e büyük ilgi

Oliv Yapı Yönetim Kurulu  Başkanı Ahmet Dokumacı, testil dünyasında büyük bir heyecan yaratan Real Merter porjesine lansman öncesinde çok büyük bir talep aldıklarını belirtti. Real Merter'in Türk testilinin marka değerine akıllı ofis ve ferah daireleriyle büyük bir katkı sunacağını söyleyen Dokumacı:

"Osmanbey’den, Laleli’den, Güneşli’den gelmek isteyenler var. Biz müşterilerimize basit bir dükkan yapmıyoruz. Modern, yenilikçi, 24 saat yaşayan bir mağaza vaad ediyoruz. İsteyen evini de buraya taşıyabilir. Bir asansörle dükkanına inebilir..." dedi.

Real Merter proje fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın...

Real Merter'e ilgi büyüyor
Real Merter'in Merter'den de büyük bir ilgi geldiğini ve projenin tekstil iş kolu ile içli dışlı olduğunu vurgulayan Dokumacı, projeyi toptan ve perakende tekstille uğraşanlar için model olarak niteledi. Dokumacı, Son yıllarda yaşanan büyümenin lokomotifinin yapı-inşaat sektörü olduğunu da sözlerine ekledi

KİPTAŞ Genel Müdürü Yıldırım'dan Real Merter'e ziyaret
Real Merter projesini ziyaret eden KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım da, Merter bölgesinin İstanbul'un tekstil merkezi olduğunu söyledi. Yıldırım, Karaköy, Taksim, Güngören ve Bahçelievler gibi bölgelerde girişilen dönüşüm çalışmalarının önemine dikkat çekerek bu dönüşüme imza atanların  cesaretle bu işe soyunduklarını ve İstanbul'un en güzel bina ve caddelerini meydana getirdiklerini belirtti. 

Firma Bilgisi: Oliv Yapı
Proje Bilgisi: Real Merter