Real Platin Bornova!

Real Platin Bornova fiyatlarının 260 bin liradan başlaması bekleniyor

Real Platin Bornova!

Real Platin Bornova fiyatlarının 260 bin liradan başlaması bekleniyor. Metinler İnşaat güvencesi ile İzmir Bornova'da yükselen Real Platin projesi 111 adet daireden meydana geliyor. 

1+1 ve 2+1 konut tiplerinin yer aldığı projede normal dairelerin dışında teraslı 2+1 daireler de olacak. Real Platin satılık daire büyüklükleri 41 metrekare ile 87 metrekare arasında değişiyor. 

12 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Real Platin 7 katlı tek bloktan meydana geliyor. Real Platin fiyatları ise 260 bin lira ile 650 bin lira arasında değişiyor. Projede daireler ise banka kredisi için uygun. Real Platin'de kiralık daire fiyatlarının ise 1.350 liradan başlaması bekleniyor. 

Real Platin Bornova projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal donatılar içerisinde açık yüzme havuzu, güvenlik, açık otopark, fitness merkezi, kapalı otopark ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

Projenin daireleri ise ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Bunlar arasında; buzdolabı, bulaşık makinası, klima gibi ürünler ve gömme dolap yer alıyor. Aynı zamanda merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Real Platin adres bilgisi : Kazım Dirik Mahallesi, 367/2 Sokak No: 7/B Bornova - İzmir
Real Platin iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 486 55 00
Web adresi : metinlerinsaat.com
E-posta adresi : info@metinlerinsaat.com

"Real Platin Bornova!" Başlıklı Haberin Galerisi

Real Platin Bornova!

Real Platin Bornova!

Real Platin Bornova!

Real Platin Bornova!

Firma Bilgisi: Metinler Inşaat
Proje Bilgisi: Real Platin