Realogy en etik şirket seçildi

Sotheby’s International Realty’nin de içinde bulunduğu Gayrimenkul Franchise Şirketi Realogy, ikinci kez en etik şirket ödülüne layık görüldü

Realogy en etik şirket seçildi


46 ülkede 625 ofisi ile hizmet veren dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketi Sotheby’s International Realty’nin de içinde bulunduğu Realogy,  iş ahlakı konusunda uluslararası anlamda lider bir kurum olan Ethisphere Institute tarafından verilen “Dünyanın En Etik Şirketleri” ödülünde bu yıl da liderliğini korudu.

Realogy, dünyanın lider iş etiği düşünce kuruluşu Ethisphere Institute tarafından verilen “Dünyanın En Etik Şirketleri” ödülüne bu yıl da layık görüldü. Kendi alanlarında etik uygulamaları ile rakibi olan firmaları geride bırakan şirketlere verilen ödül için, bu yıl rekor sayıda başvuru yapıldı. Kurumsal şirket yönetimi, etik ve uygunluk programı, itibar, liderlik ve yenilik, kurumsal vatandaşlık ve sorumluluk ile etik ve uyumluluk yıllık planına yönelik iç iletişim stratejileri gibi alanlarda başvuru yapan Realogy, rakiplerini geride bıraktı.

Realogy’in Başkan’ı Philip White “Kendi sektörümüzde etik yönetimin standartlarını belirleyen şirket olmaya çabalamaktayız. Bu nedenle etik yönetimin toplumsal ve kurumsal öneminin artırılması alanında altın standart olan Ethisphere Insititute’un takdirinin kazanılmasında pay sahibi olduğumuz için gurur duymaktayız” dedi.

Etik ve uyum programı, itibar, liderlik ve yenilikçilik, yönetim, kurumsal vatandaşlık ve sorumluluk ile etik kültürüne dayanan özel bir yöntem kullanılarak değerlendirilen şirketler arasındaki Realogy, 100’den fazla ülke ve 36 şirket arasından seçildi.
  
Turkey Sotheby’s International Realty hakkında daha detaylı bilgi için www.sothebysrealty.com.tr