Realty World Ankara'da eğitimlere devam

Realty World Türkiye yöneticileri, Ankara'da ofis sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına başlangıç eğitimi verdi

Realty World Ankara'da eğitimlere devam

Realty World Türkiye Koordinatörü Şahap Kıvılcım, Kurumsal İletişim Yöneticisi Elif Ozansoy ve Kurumsal İş Geliştirme Yöneticisi Özden Efeoğlu ev sahipliğinde Ankara'da bulunan ofis sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına başlangıç eğitimi verildi.

Neden emlak sektörü?
M.Erdoğan Parlakoğlu yönetiminde verilen, 40 kişilik katılımın olduğu ve 3 gün sürecek eğitimde "Neden emlak sektörü, satış stratejileri ve motivasyon" konuları işlendi. Realty World Türkiye Koordinatörü Şahap Kıvılcım; "Doğru Danışman Fark Yaratır sloganıyla yaptığımız eğitimlerimiz 2015 yılında da tüm hızıyla devam edecektir. Amacımız yaptığımız eğitimlerle kurumsallığımızı ön plana çıkartarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır." Dedi.

Realty World hakkında
Amerika Birleşik Devletleri'nde 1973'te kurulan REALTY WORLD Inc., ABD dışında bugün Meksika, Orta Amerika, Karayipler Granada Adası, Panama ve Türkiye'dfaaliyet gösteriyor. 1973 yılında franchise faaliyetlerine başlayan şirket, kısa sürede faaliyet gösterdiği ülkelerde gayrimenkul danışmanlığı alanının en tanınmış markalarından birisi haline geldi. Realty World Türkiye, Eylül 2007'de Garanti Koza Grubu'na katılmanın verdiği güçle hedeflerini büyüttü.