Realty World Türkiye Kupası Ödül Töreni Kıbrıs'ta düzenlendi

Realty World Türkiye’nin 2013'te başarılı olan emlak ofisleri ve danışmanlarını ödüllendirdiği Türkiye Kupası Ödül Töreni, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildi

Realty World Türkiye Kupası Ödül Töreni Kıbrıs'ta düzenlendi

9 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Realty World Türkiye’nin 2013 yılında başarı gösteren emlak ofisleri ve danışmanlarını ödüllendirdiği geleneksel Türkiye Kupası Ödül Töreni, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildi. Dev organizasyon kapsamında yedi kategoride toplam 104 ödül sahibini bulurken Antalya Neva Gayrimenkul hem ofis hem de danışman Rezzan Erduran ile Türkiye Kupası’nın sahibi oldu.

Gayrimenkul sektörünün prestijli markası Realty World Türkiye, her yıl düzenlediği Realty World Türkiye Kupası Ödülleri ile tüm franchise ofis sahiplerini ve danışmanlarını buluşturdu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Cratos Otel’de düzenlenen organizasyon çerçevesinde 2013 yılında başarılı gösteren ofisler ve gayrimenkul danışmanlarına yedi kategoride toplam 104 ödül dağıtıldı. Etkinlik kapsamında 2013 yılının ciro kategorisinde lider ofisi Antalya Neva Gayrimenkul olurken yine Neva Gayrimenkul’den Rezzan Erduran gayrimenkul danışmanı kategorisinde birinciliği kazanarak Türkiye Kupası’nı kaldırdı.

600 kişilik kalabalık bir davetli topluluğun katıldığı törenin ev sahipliğini Realty World Türkiye CEO’su Coşkun Erginer gerçekleştirdi. Onur Konuğu olarak davet edilen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif ile Lefkoşa Milletvekili Ersin Tatar da törende konuşma yaparak Realty World Türkiye’ye bu etkinliği Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirmiş olduklarından dolayı teşekkür etti. Törende ödülleri veren diğer isimler ise Realty World Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Gürsel Tuna, Garanti Koza Yönetim Kurulu Üyesi Murat Binark, Realty World Türkiye Koordinatörü Şahap Kıvılcım, Koza Yönetim Genel Müdürü Levent Alatlı, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Koordinatörü Alişan Kuloğlu, organizasyona yardımcı sponsorluk katkısı veren Kredi Kayıt Bürosu’nu temsilen Stratejik Planlama ve Kurumsal İlişkiler Finans Dışı Sektörler ve Bireysel Müşteriler Birim Müdürü Serkan Siyasal, organizasyon kapsamında konferans veren Mentör Turgay Biçer ve Psikolog Aslı Baycan oldu.

Realty World Türkiye CEO’su Coşkun Erginer, “Biz güçlü bir aileyiz. Bu güç birliği bizi daha ileriye ve güzelliklere taşıyor. Hedefimiz en çok danışman çalıştıran ve en güvenilir franchise ofislerine sahip olmaktır. Aramıza yeni katılan ofislere başarılar diliyorum. Realty World Türkiye olarak artan ofis ve çalışan sayımızla birlikte çok daha fazla kullanıcıya ulaşıyoruz. 2013 yılını başarılı biçimde noktaladık. Göstermiş olduğunuz performanstan ötürü herkese teşekkür ediyorum. Ofislerimiz ile yakın iletişimimiz sayesinde daha hızlı ve güçlü biçimde büyümeyi sürdürüyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz etkinliğimiz de bir sonraki yılın çalışmalarına olumlu biçimde yansıyor. Doğru danışman doğru markada fark yaratır. Buna olan inancımız sonsuzdur” diye konuştu.

1 Nisan 2013 ile 1 Nisan 2014 arasında 65 yeni ofis açtıklarını ifade eden Erginer, “Realty World markasının bilinirliğini artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca eğitim sistemine büyük önem veriyoruz. Boğaziçi Üniversitesi ile eğitim çalışmalarımız devam ediyor. Ana eğitimi de Koza Plaza’ya alarak aramıza yeni katılanların aile atmosferine alışmalarını hedefledik. Ayrıca mail sistemini ve web sitemizi yeniledik. Web sitemizi ‘kullanıcı dostu’ yeni yüzü ile daha işlevsel hale getirdik” dedi.

2007 yılından bu yana Garanti Koza kuruluşu olarak faaliyet gösteren Realty World Türkiye’nin ödül töreninde; Garanti Koza Yönetim Kurulu Üyesi Murat Binark da konuşma yaptı. Sektörün yönünü çizen Realty World Türkiye’nin ortaya koyduğu yüksek kalite standartının başarıyı getirdiğini ifade eden Binark şöyle devam etti: ‘’Realty World Türkiye, titiz çalışma prensibi sayesinde sektörde rekabet gücünü arttırıyor. Biz de 65 yıllık köklü bir kurum olarak Garanti Koza projelerinin desteğini tüm Realty World ofislerinde sunmayı sürdürüyoruz. Bu kapsamda dört bloktan oluşan KOZA PARK’ın devamı niteliğindeki yeni faz ile projeyi genişletiyoruz. Toplamda 200 bin metrekare alanda yeni üç blok ve ikinci gölün de inşaatine başlıyoruz. Diğer yandan KOZA WOS (KOZA WORLD OF SPORTS) isimli KOZA SPOR DÜNYASI ile de içerisinde 8 bin kişilik merkez kort, 65 tenis kortu ve tenis akademisinin bulunduğu spor kompleksini Haziran ayında açıyoruz. Yanı sıra Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da Levent’teki Kanyon AVM ve residence anlayışını otel ile birleştirerek GRAND CANYON projesini hayata geçiriyoruz.’’

Cratos Otel’deki buluşmanın ikinci gününde Prof. Dr. Turgay Biçer ‘Takım ve Takımdaşlık’, sosyal psikolog Aslı Baycan Binark ise ‘Duygusal Zeka’ konularında seminer verdi. Gala yemeğinde ise ünlü sanatçı Işıl Karaca devetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.