Realty World Türkiye ödüllerinde geri sayım

Realty World Türkiye, her sene düzenlediği ödül törenini bu yıl Bulgaristan Sofya'da gerçekleştirecek. Ödül töreni 29 Mart'ta başlayacak ve 4 gün devam edecek

Realty World Türkiye ödüllerinde geri sayım

Gayrimenkul danışmanlık sektörünün en önemli markalarından biri olan Realty World, her sene gerçekleştirdiği ve en iyileri ödüllendirdiği Türkiye Kupası Ödül törenini Bulgaristan'ın Sofya Kenti'ndeki Marinela Hotel-Eski Kempinski Hotel'de gerçekleştirecek. Etkinlikler 29 Mart'ta başlayacak ve  30 ve 31 Mart ile 1 Nisan tarihleri arasında da devam edecek.

Realty World başarılı ofislerini ödüllendiriyor
Realty World Türkiye, 2015 yılında başarılı olan ofis ve gayrimenkul danışmanlarını Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da düzenleyeceği 4 günlük etkinlikle ödüllendirmeye hazırlanıyor. Etkinliklerde Realty World Türkiye'nin geleneksel Türkiye Kupası da sahibini bulacak. Diğer taraftan ofisler, Realty World Türkiye etkinlik programı ile Garanti Koza Projelerini Bulgaristan'da daha yakında tanıma fırsatı bulacak.

Realty World Türkiye'nin ülke genelindeki 210 ofisle faaliyet gösterdiğini vurgulayan Realty World Türkiye CEO'su Coşkun Erginer:

"Türkiye genelinde 210 ofisle faaliyet göstermekteyiz. Ofislerimizle başarılı bir iletişim kurmak ve gücümüzü daha da pekiştirmek adına geleneksel hale getirdiğimiz etkinliğimizin sonraki yıllara olumlu etkisi olmaktadır. 2015 yılı boyunca çalışan ve başarılı olan tüm ofislerimizi ve gayrimenkul danışmanlarımızı şimdiden tebrik ederim..." ifadelerini kullandı.