REC-EXPO'nun yıldızı: SeaPearl

Kuzu Grup tarafından geliştirilen SeaPearl projesi, Bakü'de gerçekleşenGayrimenkul ve Yatırım Fuarı, REC-Expo'nun ilk gününde katılımcılarından büyük ilgi gördü

REC-EXPO'nun yıldızı: SeaPearl

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bugün start alan Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı-Rec-Expo'ya katılan Kuzu Grup, Ataköy projesi SeaPearl ile ziyaretçilerden büyük bir ilgi gördü. İstanbul'un "Getiri Potansiyeli En Yüksek 50 Konut Projesi" listesinin ilk sırasında yer alan SeaPearl böylece, Fransa ve Dubai'nin ardından uluslararıs yatırımcıya buluşma fırsatı yakaladı.

SeaPearl Ataköy standına üst düzey ziyaret
Azeri Bakanlar ve üst düzey yetkililer tarafından ziyaret edilen SeaPearl standına gelen ziyaretçiler arasında Azerbaycan Ekonomi ve Endüstri Bakanı Elshan Asadov da bulunuyor.

REC-EXPO'nun yıldızı: SeaPearl

Yerel ve uluslararası katılımcıların büyük ilgi gösterdiği Rec-Expo'yu değerlendiren Kuzu Grup Yönetim Kurulu üyesi Özen Kuzu, Türk gayrimenkul sektörünü proje çeşitliliği, sektörün dinamik yapısı ve mütekabiliyet yasası gibi önemli avantajları bünyesinde barındırdığını ve bu özellikleriyle yabancı yatırımcıdan büyük bir ilgi gördüğünü söyledi. Kuzu:

"Yabancıların Türkiye’den emlak alım hacmi her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda uluslararası arenalarda projelerimizi yatırımcılara sunmayı çok önemsiyoruz..." ifadelerini kullandı.

Azerbaycanlı yatırımcının Türkiye'den en çok konut alan yabancı ülkeler listesinde üst sıralarda yer aldığını da vurgulayan Kuzu, SeaPearl'in Rec-Expo'da da büyük bir ilgiyle karşılandığını belirtti. Kuzu: Projemiz, Dubai ve Fransa fuarlarının ardından burada da büyük beğeni topladı..." dedi.

2 milyar 700 milyon dolarlık yatırım değeriyle 2 etap halinde hayata geçirilen Sea Pearl projesi 217 bin metrekarelik bir inşaat alanına sahip. 20 katlı 4 blok üzerinde yer alan 631 üniteden oluşan SeaPearl projesinde fiyatlar metrekaresi 7.200 dolardan başlıyor.