Referans Bahçeşehir fiyatları metrekaresi 3 bin 700 TL'den başlıyor

Kiler GYO imzası ile İstanbul Bahçeşehir'de hayat bulan Referans Bahçeşehir fiyatları metrekaresi 3 bin 700 TL'den başlıyor

Referans Bahçeşehir fiyatları metrekaresi 3 bin 700 TL'den başlıyor

Kiler GYO imzası ile İstanbul Bahçeşehir'de hayat bulan Referans Bahçeşehir fiyatları metrekaresi 3 bin 700 TL'den başlıyor. Kiptaş A.Ş.'nin arazisi üzerinde yükselen Referans Bahçeşehir projesinin yüzde 37'sinin satışı gerçekleşti. 

YÜksek prim avantajı ile Bahçeşehir'in en çok ilgi gören projesi haline gelen Referans Bahçeşehir, Kiptaş ve Kiler GYO'nun 300 milyon TL'lik hasılat beklentisi ile hayata geçirildi. 

Projenin sosyal imkanları arasında; peyzaj alanları, süs havuzları, fıskiyeler, dinlenme terasları ve okuma bahçesi bulunuyor. Projede aynı zamanda, açılır kapanır yüzme havuzu, doğal ışık alan kapalı yüzme havuzları, basketbol sahası, fitness alanı, sauna ve Türk hamamı mevcut. 

Referans Bahçeşehir fiyatları metrekaresi 3 bin 700 TL'den başlıyor

Bahçeşehir merkezde hayata geçirilen Referans Bahçeşehir TEM Otoyolu'nun yanında yükseliyor. Proje, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Köprü ve Bağlantı Yolları, Marmaray, Metro hattı ve 3. Havalimanı gibi dev projelerin merkezinde konumlanıyor. 

İnşaat çalışmaları hız kesmeden devam eden Referans Bahçeşehir fiyatları metrekaresi 3 bin 700 TL'den başlangıç gösteriyor. 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı projede toplam 465 adet konut ve 34 adet ticari ünite bulunuyor. 

Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanan Referans Bahçeşehir Kiler GYO projesi 8 blok olarak tasarlandı. 25 bin 920 metrekarelik alan üzerinde yayılan projeye ön talep döneminde gelen yoğun ilgi, lansmanda da devam etti. Referans Bahçeşehir'de 1 ay gibi kısa bir sürede dairelerin yüzde 37'sinin satışı gerçekleşti. 

Firma Bilgisi: Kiler Gyo
Proje Bilgisi: Referans Bahçeşehir