Referans Bahçeşehir lansmanı 12 Nisan'da!

Kiler GYO imzası taşıyan Referans Bahçeşehir lansmanı 12 Nisan'da gerçekleşecek

Referans Bahçeşehir lansmanı 12 Nisan'da!

Kiler GYO imzası taşıyan Referans Bahçeşehir lansmanı 12 Nisan'da gerçekleşecek. Bahçeşehir'de Kiptaş arazisi üzerinde geliştirilen Referans Bahçeşehir için ön talep toplama süreci başladı. Detayları lansmanda açıklanacak olan proje Bahçeşehir'de Hoşdere Mahallesi'nde Pazartürk'ün arkasında yükseliyor. 

25 bin 920 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Referans Bahçeşehir projesi 465 adet daire ve dükkandan meydaa geliyor. 8 blok halinde tasarlanan Referans Bahçeşehir'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine yer veriliyor. Projede daire alanları ise 41 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor. 

2018 yılı Nisan ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Referans Bahçeşehir lansmanı 12 Nisan'da yapılacak. Projenin sosyal alanları içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna bulunuyor. Dairelerde ise ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma gibi özellikler yer alıyor. 

Bahçeşehir'de Terrace Hill Evleri'ne komşu konumda yükselecek olan Referans Bahçeşehir fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. Kiler GYO ve Kiptaş imzası taşıyan Referans markasının yeni projesi Referans Bahçeşehir ön talep formunu referansbahcesehir.com adresinden doldurabilirsiniz. Merakla beklenen projede fiyatlar, daire büyüklükleri, teslim tarihi, ödeme seçenekleri ve sosyal donatılar ile ilgili ayrıntılar lansmanda açıklanacak. 

Firma Bilgisi: Kiler Gyo
Proje Bilgisi: Referans Bahçeşehir