Referans Bahçeşehir'in yüzde 37'si satıldı

Bahçeşehir bölgesinin en çok ilgi çeken projelerinden biri olan Referans Bahçeşehir'in yüzde 37'lik kısmı bir ay içinde satıldı

Referans Bahçeşehir'in yüzde 37'si satıldı

İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesine yatırımcıdan büyük bir ilgi geldi. 1 ay içerisinde yaklaşık yüzde 37'lik kısmı satılan projenin altında Kiler GYO'nun imzası bulunuyor. 

Referans Bahçeşehir projesi
Kiptaş A.Ş.'nin arazisi üzerinde hayata geçirilen Referans bahçeşehir sağladığı yüksek prim avantajı ile, Bahçeşehir'in en çok ilgi gören projesi haline geldi. Kiptaş ve Kiler GYO'nun 300 milyon TL'lik hasılat beklentisi ile hayata geçirdiği proje bünyesinde peyzaj alanları, süs havuzları, fıskiyeler, dinlenme terasları ve okuma bahçesi gibi sosyal olanaklar sunuluyor. Diğer taraftan Açılır - Kapanır yüzme havuzu, doğal ışık alan kapalı yüzme havuzları, basketbol sahası, fitness alanı, Türk hamamı, sauna, çocuk kulübü, çim aktivite gibi imkanlar da yatırımcıyı bekliyor

 

Referans Bahçeşehir'i yüzde 37'si satıldı

 

Referans Bahçeşehir nerede?
Bahçeşehir'in merkezinde TEM Otoyolunun hemen yanında yükselen Referans Bahçeşehir, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Köprü ve Bağlantı Yolları, Marmaray, Metro hattı ve 3. Havalimanı gibi mega projelerin merkezinde yer alıyor. 

Referans Bahçeşehir fiyatları
İnşaat çalışmalarının büyük bir hızla sürdüğü Referans Bahçeşehir projesinde metrekare fiyatları ise 3.700 TL'den başlıyor. Proje bünyesinde 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1’den oluşan toplam 465 konut ve 34 ticari ünite yer alıyor.

 

Referans Bahçeşehir'i yüzde 37'si satıldı

 

Referans Bahçeşehir projesinin  Aralık 2018 tarihinde teslim edilmesi hedefleniyor. 

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: Referans Bahçeşehir