Referans Bakırköy’de tapular teslim ediliyor

Halk GYO’nun Kiler Holding iştiraklerinden Biskon Yapı ortaklığı ile hayata geçirdiği “Referans Bakırköy” projesinde tapu devir işlemlerine başlandı

Referans Bakırköy’de tapular teslim ediliyor

3 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Halk GYO), portföyündeki İstanbul İli Bakırköy İlçesindeki arsaları üzerinde yer alan, “Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı” yöntemi ile toplam satış hasılatı üzerinden Halk GYO’nun payı minimum yüzde 50,5 olacak şekilde ihale edilen Referans Bakırköy projesinde tapu devirlerinin başladığını duyurdu.

Bakırköy’de satışlarına devam edilen proje, 8 katlı 4 bloktan oluşuyor ve projede ihtiyaca göre 1+0’dan 4+1+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor. Kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, fitness, hamam, kreş, çocuk oyun alanı, kapalı basketbol sahası ve kapalı otopark gibi pek çok sosyal olanağa sahip Referans Bakırköy’ün en önemli özelliği ise teraslı yapısı. Her katta yerleşik dokuya uygun olarak tasarlanan teraslar özellikle 4’üncü kattan itibaren kullanıcılarına deniz manzarasından maksimum yararlanma imkânı sunuyor. 

Proje Bilgisi: Referans Bakırköy