Referans Bakırköy fiyat listesi!

iskon Yapı ve Halk GYO tarafından hayata geçirilen Referans Bakırköy fiyat listesi haberimiz içerisinde yer alıyor

Referans Bakırköy fiyat listesi!

Biskon Yapı ve Halk GYO tarafından hayata geçirilen Referans Bakırköy projesi yatırım bedeli 61 milyon lira olup, 4 bloktan meydana geliyor. Referans Bakırköy Evleri stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireleri konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Referans Bakırköy satılık daire büyüklükleri 45 metrekare ile 258 metrekare arasında değişiyor. Referans Bakırköy konutları teslimleri devam etmekte olup, home ofis bloklarının teslimleri Ekim ayında başlaması planlanıyor.

Referans Bakırköy fiyat listesi ve ödeme planı
Referans Bakırköy fiyatları 287 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor. Referans Bakırköy ödeme planı detayları da Referans Bakırköy satış ofisinden öğrenilebiliyor.

Referans Bakırköy özellikleri
-Açık yüzme havuzu ve güneşlenme terasları
-Doğal ışık alan kapalı yüzme havuzu
-Doğal ışık alan kapalı basketbol sahası
-Fitness Alanı
-Türk Hamamı
-Sauna
-Kreş
-Kafe
-Kamelya

Referans Bakırköy nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Referans Bakırköy ulaşım konusunda da oldukça merkezi bir noktada konumlandırılıyor. Bakırköy Metro durağına 1 km, İncirli Metrobüs durağına 1,5 km, Zeytinburnu Tramvay durağına 1,9 km ve Yeni Mahalle Banliyö durağına 1,4 km uzaklıkta yer alan Referans Bakırköy ayrıca Deniz Otobüsü iskelesine 2,7 km, Atatürk Havalimanı’na 8,9 km, Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 1,2 km ve Bakırköy Adliye Sarayı’na 500 metre mesafede yer alıyor.

Referans Bakırköy adres bilgileri: Osmaniye Mahallesi Tez Sokak Bakırköy / İstanbul

Referans Bakırköy iletişim bilgileri
Tel: 444 5 111
E-Mail: inforeferans@kilergyo.com

Proje Bilgisi: Referans Bakırköy