Referans Bakırköy

Referans Bakırköy satış fiyatları 287 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor

Referans Bakırköy

Referans Bakırköy projesi Biskon Yapı ve Halk GYO ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinin bulunduğu Referans Bakırköy’de toplam 256 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Referans Bakırköy projesi 3 konut bloğu ve 1 home ofis bloğundan oluşuyor. Referans Bakırköy yatırım bedeli olarak 61 milyon liraya sahip olup, sosyal donatıları ile dikkat çekiyor.

Tüm konutlarda özel peyzaj alanlarının yer aldığı Referans Bakırköy evlerinde şelale, süs havuzu, kat bahçeleri konut sahiplerine sunuluyor. Referans Bakırköy satılık daire sahipleri birçok hizmetten de faydalanabiliyor.

Referans Bakırköy özellikleri
-Açık yüzme havuzu ve güneşlenme terasları
-Doğal ışık alan kapalı yüzme havuzu
-Doğal ışık alan kapalı basketbol sahası
-Fitness Alanı
-Türk Hamamı
-Sauna
-Kreş
-Kafe
-KamelyaReferans Bakırköy ofisleri ise şık ve modern bir şekilde tasarlanmış olup, kapalı otoparkı ofis sahiplerine sunmaya devam ediyor. Her ofis katında yer alan terasları ve 1+0, 1+1, 2+1 home ofis seçenekleri ile Referans Bakırköy satılık ofisleri de dikkat çekici bir şekilde sahiplerini bekliyor. Tüm bunların dışında hem ofis hem de konut sahipleri için Referans Çarşı, alışveriş anlamında Referans Bakırköy sahiplerine kolaylık sağlıyor. 200 metrelik uzunluğa sahip olan Referans Çarşı’da eğlence merkezi de yer alıyor.

Referans Bakırköy fiyatları ve ödeme planı
Referans Bakırköy teslimleri başlamış olup, Referans Bakırköy fiyatları 287 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor. Referans Bakırköy ödeme planı kapsamında da yüzde 25 peşinat ile yüzde 75 banka kredisi imkanı sağlanıyor.

Referans Bakırköy nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Referans Bakırköy ulaşım konusunda da oldukça merkezi bir noktada konumlandırılıyor. Bakırköy Metro durağına 1 km, İncirli Metrobüs durağına 1,5 km, Zeytinburnu Tramvay durağına 1,9 km ve Yeni Mahalle Banliyö durağına 1,4 km uzaklıkta yer alan Referans Bakırköy ayrıca Deniz Otobüsü iskelesine 2,7 km, Atatürk Havalimanı’na 8,9 km, Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 1,2 km ve Bakırköy Adliye Sarayı’na 500 metre mesafede yer alıyor.Referans Bakırköy iletişim bilgileri
Adres: Osmaniye Mahallesi Tez Sokak Bakırköy / İstanbul
Tel: 444 5 111
E-Mail: inforeferans@kilergyo.com

Proje Bilgisi: Referans Bakırköy