Referans Kartal Kordonboyu fiyatları 390 bin TL’den başlıyor!

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim olan Referans Kartal Kordonboyu fiyatları 390 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Referans Kartal Kordonboyu fiyatları 390 bin TL’den başlıyor!

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesi Üsküdar Caddesi üzerinde inşa edilen Referans Kartal Kordonboyu, sahil yoluna komşu olması ve sunduğu deniz manzarası ile dikkat çekiyor.

2016 yılının Mart ayında yapımına başlanan Referans Kartal Kordonboyu projesinin 2017 yılının Aralık ayında teslim edilmesi bekleniyor. Proje, 3 bin 300 metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerine kuruluyor.

17 katlı tek blokta 94 adet daire ile 11 adet ticari birimden meydana gelen Referans Kartal Kordonboyu’nun 500 metrekarelik Zen bahçesi bulunuyor. Projenin 10 bin 650 metrekarelik kısmı satılabilir konut alanına, 1.340 metrekarelik kısmı ise kiralanabilir ticaret alanına ayrılıyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Referans Kartal Kordonboyu fiyatları

1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer verilen Referans Kartal Kordonboyu’nda dairelerin fiyatı minimum 390 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, tutarın yüzde 50’si peşin verildiğinde geriye kalan yüzde 50’si için 48 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor. Bunun yanı sıra kişiye özel ödeme planları da hazırlanabiliyor.

Referans Kartal Kordonboyu nerede? 

Referans Kartal Kordonboyu’nun yakın çevresindeki birimler şöyle sıralanıyor;

Sahil Yolu’na 1 dakika,
Metroya 3 dakika,
Marmaray’a 3 dakika,
Adalet Sarayı’na 3 dakika,
Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 4 dakika,
Kartal İDO iskelesi’ne 2 dakika,
Maltepe İDO iskelesi’ne 8 dakika,
Pendik İDO İskelesi’ne 10 dakika,
Bostancı İDO İskelesi’ne 15 dakika,
Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 30 dakika uzaklıkta.

Referans Kartal Kordonboyu iletişim bilgileri

Adres: Atalar Mah. Üsküdar Cad. No: 73 Kartal / İstanbul 
Telefon: 444 5 111
Web site: http://referanskartalkordonboyu.com

 

Firma Bilgisi: Kiler Gyo
Proje Bilgisi: Referans Kartal Kordonboyu