Referans Kartal Towers daire fiyatları 260 bin TL’den başlıyor!

Teslimlerin 2018 yılında yapılması planlanan Referans Kartal Towers daire fiyatları minimum 260 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Referans Kartal Towers daire fiyatları 260 bin TL’den başlıyor!

300 milyon TL yatırım bedeli ile Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde hayata geçirilen Referans Kartal Towers’ta teslimlerin 2018 yılının Mayıs ayında yapılması planlanıyor.

Biri 31 katlı diğeri 24 katlı iki blok halinde yükselen Referans Kartal Towers projesi toplam 451 adet daire ile 800 metrekarelik ticari alandan meydana geliyor. Proje, bölgede yeni bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.

Referans Kartal Towers projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri ile 3+1, 4+1 ve 5+1’lerden oluşan penthouse daire tipleri bulunuyor. 1+1 ve 2+1 tipindeki daireler projenin girişindeki ilk dört katta yer alıyor.

Aile yaşantısı ön planda tutularak tasarlanan Referans Kartal Towers’ta 1+1 dairelerin büyüklüğü 49 metrekareden başlıyor. 3+1 dairelerin büyüklüğü 155 metrekare ila 172 metrekare arasında; penthouse dairelerin büyüklüğü ise 211 metrekare ila 404 metrekare arasında değişiyor.

Referans Kartal Towers projesinin ayrıcalıkları şöyle sıralanıyor; kreş, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyve korusu, yapay dere, oyun alanları, cadde mağazaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness ve pilates salonları, dans stüdyoları, koşu ve yürüyüş parkuru vb.

Merkezi konumda olan Referans Kartal Towers; sahil yoluna 2 dakika, metroya 2 dakika, Marmaray’a 2 dakika, Adalet Sarayı’na 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 dakika, Kartal İDO İskelesi’ne 4 dakika, Maltepe, Pendik ve Bostancı İDO İskeleleri’ne 17 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na da 27 dakika uzaklıkta.

Referans Kartal Towers daire fiyatları minimum 260 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabiliyor. Ya da firma bünyesinde yapılan 48 aya kadar 0 faizle taksit imkanından yararlanılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Kiler Gyo
Proje Bilgisi: Referans Kartal Towers