Referans Kartal Towers Projesi!

Kiler GYO, Biskon Yapı ve İller Bankası tarafından Kartal'da hayata geçirilen Referans Kartal Towers projesinde ön satışlar başladı

Referans Kartal Towers Projesi!

Kiler GYO, Biskon Yapı ve İller Bankası tarafından Kartal'da hayata geçirilen Referans Kartal Towers projesinde ön satışlar başladı. 13 bin 170 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Referans Kartal Towers projesinde toplam 382 adet daire bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 1,5+1 ve 4,5+1 daire tiplerinin yer aldığı Referans Kartal Towers satılık daire alanları 49 ila 404 metrekare arasında değişiyor. 

Referans Kartal Towers teslimlerinin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor. Ön satışların başladığı proje 3 bloktan ve 6 adet ticari üniteden meydana geliyor. Referans Kartal Towers projesi adalar ve deniz manzarasına hakim bir konumda yükseliyor. Projede aynı zamanda güvenlik ve kameralı güvenlik gibi özellikler bulunuyor. 

Referans Kartal Towers fiyatları ise 250 bin TL'den başlaması bekleniyor. Ön satış dönemi devam eden projede ödeme seçenekleri ise henüz belirlenmedi. Zengin sosyal donatıları ile dikkat çeken Referans Kartal Towers kiralık fiyatları ise henüz bilinmiyor. 

Kartal Atalar'da yükselen Referans Kartal Towers projesi, metro ve marmaraya 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 27 dakika, Kartal İDO İskelesi'ne ise 4 dakika mesafede konumlanıyor. Lansmanının 2016 yılının ilk aylarında yapılması planlanan Referans Kartal Towers dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. Doğa ile iç içe bir yaşam oluşturulan Referans Kartal Towers projesi, Kiler GYO, Biskon Yapı ve İller Bankası imzası taşıyor. 

Firma Bilgisi: Iller Bankası
Proje Bilgisi: Referans Kartal Towers