Referans Kartal Towers’da 25 daire için yüzde 20 indirim!

Referans Kartal Towers projesinde belirlenmiş 25 adet 3+1 daire için peşin alımlarda yüzde 20 oranında indirim fırsatı sunuluyor

Referans Kartal Towers’da 25 daire için yüzde 20 indirim!

2015 yılı içerisinde Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal ilçesinde yapımına başlanan Referans Kartal Towers’ın 2018 yılının Mayıs ayında tamamlanması ve yeni sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Toplam 13 bin 170 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Referans Kartal Towers’ın satılabilir konut alanı 54 bin metrekare iken kiralanabilir ticaret alanı ise 800 metrekare olarak belirleniyor. Projede 1+1’den 5,5+1’e kadar farklı daire tipi seçeneklerine yer veriliyor.

Referans Kartal Towers projesinin 1+1 ve 2+1 tipindeki daireleri bloğun giriş katındaki 4 katlı baza bölümünde yer alıyor. Aynı zamanda bahçeli dairelere de yer verilen proje dairelerin büyüklükleri 49 metrekare ila 404 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Firma tarafından Referans Kartal Towers’ın 25 adet 3+1 dairesi için belirlenen kampanyaya göre; 20 Eylül 2016 tarihine kadar tamamı peşin ödeme ile alım yapıldığında tutar üzerinden yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor. Bunun yanı sıra vadeli ödeme seçeneklerinden de yararlanılabiliyor. 

Az katlı ve çok katlı bloklar halinde tasarlanan Referans Kartal Towers’ın ayrıcalıkları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness ve pilates salonları, dans stüdyoları, koşu ve yürüyüş parkuru, kreş, açık çocuk oyun alanları, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyve korusu, yapay dere ve su oyun alanları bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Kiler Gyo
Proje Bilgisi: Referans Kartal Towers