Referans Tuzla adres bilgileri

Referans Tuzla adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Referans Tuzla adres bilgileri

Referans Tuzla projesi daire ve mağazalardan meydana geliyor. Toplam 126 adet dairenin bulunduğu Referans Tuzla 9 katlı tek blok şeklinde inşa ediliyor. Referans Tuzla projesinde yer alan mağaza büyüklüğü de 250 metrekare olarak tasarlanıyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı Referans Tuzla projesi satılık daire büyüklükleri 69 metrekare ile 101 metrekare arasında değişiyor. Referans Tuzla daire büyüklükleri şöyle: 1+1 daireler 69 metrekare, 2+1 daireler ise 101 metrekare.

Referans Tuzla projesinde konut sahiplerine birçok hizmet sunuluyor. Bunlar arasında sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, açık otopark, yürüyüş parkuru, 24 saat güvenlik, asansör, jeneratör, sosyal tesis alanı, peyzaj alanı yer alıyor.

Referans Tuzla nerede?
Referans Tuzla projesi E-5 ve E-6'ya yakın konumda yer alıyor. Tuzla Marina, Okan Üniversitesi, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, Coşkun Koleji, Süleyman Şah Üniversitesi, Tuzla Sahil, Tuzla Metro, Yüksek Hızlı Tren, Formula 1 Pisti, Viaport AVM ve Tuzla OSB'ye yakın olması sebebiyle yatırımcıların da dikkatini çekiyor.

Deprem yönetmeliği ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşasına başlanan Referans Tuzla projesinin yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış olup, 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Referans Tuzla adres bilgileri: Aydınlı Mah. Cemsultan Cad. No:37 Tuzla/İstanbul

Referans Tuzla iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 447
www.gelecekyapi.com

 

"Referans Tuzla adres bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Referans Tuzla adres bilgileri

Proje Bilgisi: Referans Tuzla