Referans Tuzla fiyatları

Referans Tuzla, 14 bin metrekare inşaat alanına sahip olup, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor Referans Tuzla fiyatları nedir? Haberimizde...

Referans Tuzla fiyatları

Referans Tuzla 9 katlı tek blokta 126 daireden oluşuyor. Aynı zamanda sitenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak 250 metrekare mağaza yer alıyor. Projede daire kiralarının minimum 750 lira olması planlanıyor. Referans Tuzla 14 bin metrekare inşaat alanına sahip proje 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Projede 1+1 daireler 69 metrekare, 2+1 daireler ise 101 metrekare olarak tasarlandı.

Referans Tuzla Sosyal Donatılar
Referans Tuzla konut sahibi olacaklar bir çok sosyal donatı sunuyor. Sauna, Fitness, Çocuk Oyun Parkı, Yüzme Havuzu, Açık Otopark, Yürüyüş Parkuru, 24 saat Güvenlik, 2 adet Asansör, 1 adet Yük Asansörü, Jeneratör, Kamelya, Görüntülü Diafon Sistemi, Fiber Optik İnternet Altyapısı, Referans Çatı Cafe, Merkezi Isıtma Sistemi, Kapalı Sosyal Tesis Alanı, Peyzaj Alanları gibi sosyal donatılardan konut sahipleri yararlanabilecek.

Referans Tuzla fiyatları
Referans Tuzla fiyatları, 1+1 daireler 129 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 2+1 daireler 189 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Referans Tuzla nerede?
Referans Tuzla projesi E-5 ve E-6'ya yakın konumda yer alıyor. Tuzla Marina, Okan Üniversitesi, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, Coşkun Koleji, Süleyman Şah Üniversitesi, Tuzla Sahil, Tuzla Metro, Yüksek Hızlı Tren, Formula 1 Pisti, Viaport AVM ve Tuzla OSB'ye yakın olması sebebiyle yatırımcıların da dikkatini çekiyor.

Deprem yönetmeliği ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşasına başlanan Referans Tuzla projesinin yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış olup, 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Referans Tuzla adres bilgileri: Aydınlı Mah. Cemsultan Cad. No:37 Tuzla/İstanbul
Referans Tuzla iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 447
www.gelecekyapi.com

"Referans Tuzla fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Referans Tuzla fiyatları

Proje Bilgisi: Referans Tuzla