Regnum Sky Tower Teslimleri Haziran 2016'da!

OP Grup ve Canpa imzası ile hayata geçirilen Regnum Sky Tower teslimleri Haziran 2016'da yapılacak

Regnum Sky Tower Teslimleri Haziran 2016'da!

OP Grup ve Canpa imzası ile hayata geçirilen Regnum Sky Tower teslimleri Haziran 2016'da yapılacak. 161 adet dairenin yer aldığı proje 8 bin 401 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 

Haziran 2016'da teslim edilmesi planlanan Regnum Sky Tower satılık daire büyüklükleri 49 metrekare ile 980 metrekare arasında değişiyor. Ofislerin yanı sıra 10 adet dükkanın da yer aldığı projenin iç mimari tasarımı İç Mimar Neşet Güne tarafından yapılıyor. 

Regnum Sky Tower Teslimleri Haziran 2016'da!

Bilardo, kameralı güvenlik, sinema, fitness, market, kapalı otopark, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, sinema ve kuaför gibi ayrıcalıkların yer aldığı Regnum Sky Tower projesi ofislerindetower ısı pay ölçer, merkezi klima ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Regnum Sky Tower fiyatlarının 435 bin ira ile 1 milyon 575 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden ofis sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Regnum Sky Tower ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Zemin etüdü yapılmış olan Regnum Sky Tower deprem yönetmeliğine uygun koşullarda hayata geçiriliyor. Ankara Çankaya Mevlana Bulvarı'nda yükselen Regnum Sky Tower Başkent'in iş ve yaşam merkezi olacak. 

Regnum Sky Tower Teslimleri Haziran 2016'da!

Regnum Sky Tower adres bilgisi : Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 157 Balgat Çankaya - Ankara
Regnum Sky Tower iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 286 67 59
Web adresi : regnumskytower.com.tr
E-posta adresi : info@regnumskytower.com.tr

Firma Bilgisi: Op Grup - Canpa
Proje Bilgisi: Regnum Sky Tower